Hotline tonë:
+49 (0) 2428/8198992
Dyqan Certified internet
3 vit garanci për të gjitha pajisjet
Blerje urdhëron dhe më shumë
Nga një vlerë të rendit të 59 €, ju japim shpenzimet e transportit detar!
Dhurata nga 49,00 €
Ju jeni këtu: Nail Projektimi / Limë thonjsh / Limë thonjsh e drejtë
Miras profesional skedar thonjsh - mjet i përsosur për punën tuaj për parashtrim
Ngjyra e imazheve mund të ndryshojnë.
Details
+

Kur thonjsh puna dorëzimi është një pikë e rëndësishme.Më e rëndësishme është mjet i saktë depozitimit. Ka fotografi të ndryshme thonjsh për modelimit gozhdë. Vetëm thonjsh fotografi janë të dallohen nga fakti se ata janë shumë të qëndrueshme dhe të qëndrueshme. Nded me fotografi profesionale tanë thonjsh fotografi thonjsh ju merrni prodhuesit më të larta të cilësisë. Miell i bluar trash ndryshme të garantojë rezultatet më të mira për çdo parashtrim. Fotografi thonjsh janë të dallohen nga qëndrueshmëria e tyre pangjara dhe stabilitetin. Ata janë të lahet dhe për këtë arsye të mbajë shumë të gjatë. Në thonjsh thonjsh profesionale ata kanë qenë përdorur për shumë vite dhe të sigurojë rezultatet më të mira. Files thonjsh ju mund të punojnë jashtë gjobë dy gunga dhe të përafërt. Në kaçamak të ndryshme ju keni kombinim të përsosur për një shumëllojshmëri të depozitimit.Ana trashë është veçanërisht i përshtatshëm për paraqitjen off e një shtresë akrilik apo xhel, anën gjobë është ideale për të gjithë punën në thua natyrore dhe për tranzicione të punës për parashtrim. Gjithashtu ju mund të kompensojë me gunga anësore të mirën në një thonjsh. Ne ofrojmë me cilësi të lartë të produkteve tona, të gjitha të prodhuara në gjendjen e fundit të xhel UV artit. Ju mund të mbështetet në vitet tona shumë përvojë prodhimit. Provo ne, produktet tona dhe të shërbimit tonë, ju do të jetë plotësisht i kënaqur dhe të kënaqur.

Feedback
+
Vlerësimet e përgjithshme
4.6667
Përmbledhje
5
102
4
34
3
5
2
0
1
1

Nuk ka komente në atë gjuhë për këtë artikull.

Oferta ekskluzive.Vetëm për ju. Regjistrohu tani kupon vlefshme deri 31.12.2012, sapo që një përdorues mund të shfletoni nga blerjen vlerën e 40 €
5€
nded ndërkombëtar