Hotline tonë:
+49 (0) 2428/8198992
Dyqan Certified internet
3 vit garanci për të gjitha pajisjet
Blerje urdhëron dhe më shumë
Nga një vlerë të rendit të 59 €, ju japim shpenzimet e transportit detar!
Dhurata nga 49,00 €
Ju jeni këtu: Nail Projektimi / Limë thonjsh / Pajisje lustruese + blloqe lustruese
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode SALE10
Skedar thonjsh shndrit bukur për thonjtë tuaj të lustrim sjell në mendje
Ngjyra e imazheve mund të ndryshojnë.
Details
+

Fotografi të ndryshme gozhdë, lustrim tampon bllok janë thelbësore në modelimin dhe manikyr thonjsh. Duart janë quajtur karta e njerëzve dhe i përkasin një pamje të mirë-ujdisur. Thonjtë që kanë një shkëlqim të bukur, gjithmonë punojnë më mirë se pa shkëlqim, thonjtë e shurdhër. Sigurisht, shndrit përmes pallto të qartë ose një xhel shkëlqim mund të shkaktojë, por edhe me një skedar mund të lindin shkëlqejë. Lustrim nded ynë të lira është e përshtatshme në mënyrë ideale për këtë. Pas modelimit, fotografi mund të përdoret gjithashtu, të tilla si pas një manikyr, në qoftë se nuk më tej bizhuteri gozhdë ose manikyrin e thonjve është e dëshiruar.Skedar është i ndarë në katër zona të ndryshme me tre madhësive të ndryshme të drithërave. Çdo zonë është përgjegjës për një detyrë të veçantë.Ana me sipërfaqe coarser është përdorur për të korrigjuar e thonjve dhe heqjen e grooves mëdha. Në anën tjetër janë dy fusha, njëra prej të cilave është që të thonjsh poshtë paraqitjen e tepërt dhe pluhuri.Zona tjetër është përdorur për lustrim. Një skedar i përbashkët duhet të përdoret për formën para-thonjsh dhe të drejtën e identifikimit. Dosja është e lehtë për t'u përdorur dhe shumë efektive. Le veten të shkëlqejë thonjtë tuaj me dosjen tonë, si në qoftë se ata ishin të veshura me llak të qarta. Ju merrni dosjen e si të gjitha produktet tona të cilësisë më të lartë. Besimi vitet tona të përvojës prodhimit.

Përmasat
+
0.177 Metër (m)
0.019 Metër (m)
0.004 Metër (m)
Feedback
+
Vlerësimet e përgjithshme
5
Përmbledhje
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0

Nuk ka komente në atë gjuhë për këtë artikull.

Oferta ekskluzive.Vetëm për ju. Regjistrohu tani kupon vlefshme deri 31.12.2012, sapo që një përdorues mund të shfletoni nga blerjen vlerën e 40 €
5€
nded ndërkombëtar