Hotline tonë:
+49 (0) 2428/8198992
Dyqan Certified internet
3 vit garanci për të gjitha pajisjet
Blerje urdhëron dhe më shumë
Nga një vlerë të rendit të 59 €, ju japim shpenzimet e transportit detar!
Dhurata nga 49,00 €
Ju jeni këtu: Nail Projektimi / Manikyr
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode SALE10

Manikyr

Filter articles
nded Swap ngjyra llak Manikyr nded Swap ngjyra llak
from 2,16 € *
nded polake vulosje Manikyr nded polake vulosje
from 2,38 € *
NAIL-EON MAGIC MAGNET PEN Manikyr NAIL-EON MAGIC MAGNET PEN
from 2,40 € *
NDED shtresa bazë Manikyr NDED shtresa bazë
from 2,88 € *
UV Top Coat matt Manikyr UV Top Coat matt
from 2,99 € *
Laps për thonj Manikyr Laps për thonj
from 3,18 € *
Nail NAIL-EON UV polonisht Neon Manikyr Nail NAIL-EON UV polonisht Neon
from 3,38 € *
Vylet Nails manikyr stampues Manikyr Vylet Nails manikyr stampues
from 4,78 € *
LED UV Quick finish-pa Overcure Manikyr LED UV Quick finish-pa Overcure
from 4,78 € *

Ju lutem zgjidhni duhur nën-kategori të Manikyr:

Manikyr me ngjyrë
Thonjtë e kuruar dhe me dizenjo sa më natyrale duken edhe më të bukur nëse janë të lyer me manikyr. Ato shprehim individualitetin e gjithsecilit nga ne. Ju mund zgjidhni ngjyra të forta nëse dashuroni ngjyrat por nga ana tjetër ju mund ti përshtatni...
Manikyr përfundimtar
Naildesign perfekt do të thotë shumë kohë dhe punë që fshihet pas pamjes së kuruar të thonjve tuaj. Merrni kohën që ju nevojitet dhe punoni me kujdes sepse kështu thonjtë tuaj do të duken si të bërë rishtas edhe nëse ka kaluar kohë e gjatë....
Llak stampues
Në këtë kategori ju mund të gjeni gamën tonë të vulosje ngjyra. Ngjyra vulosje tona janë ideale për vulosje planet. Të gjitha ngjyrat e vulosje kanë pronat e lartë e lidhjes se nuk e diçka e pakuptueshme, e thatë shpejt dhe janë shumë të lehtë për të...

Manikyri është i rëndësishëm për thonj të shëndetshëm dhe të kuruar, pasi shtresa e hijshme e manikyrit mbron thoin nga lëndimet mekanike si p.sh gërvishtjet, plasaritjen, çarjet dhe thyerjet  si dhe shërben si mburojë kundër sforcimeve të mëdha. Thonjtë që janë të ekspozuar kundrejt punës së rëndë ditore, thyhet lehtë – punët në zyrë si shkrimi në kompjuter, mbajtja e letrave apo e objekteve të ngjashme nuk duhet nënvlerësuar, pasi thonjtë e gjatë janë në këtë mënyrë të ekspozuar ndaj strapacimit. Një shtresë manikyri frenon pjesën më të madhe të sforcimit dhe ju jep thonjve kohë për tu rigjeneruar, në rastet kur ato tashmë janë dëmtuar,

Manikyr nuk do të thotë patjetër ngjyrë e kuqe flakërimë – të gjitha ngjyrat janë të mundshme! Ju do të gjeni manikyr të të gjitha nuancave të mundshme nga e kuqja tek pink deri tek ngjyra roze e zbehtë dhe e bardhë, dhe për preferenca më të forta ju do të gjeni edhe ngjyrat midis të verdhës dhe violetës. Ju mund të kombinoni ngjyrën e thonjve tuaj me veshjen dhe formën tuaj ditore, në varësi të preferencës suaj nëse doni të jeni e hijshme, elegante, e veçantë, trendi apo e çuditshme.

Përkrah manikyrëve me ngjyra ne ofrojmë edhe të gjitha llojet e manikyrëve që përdoren për kurimin e thonjve apo solucionet për pastrimin e manikyrit, hollues manikyri, tretës, stabilizator, solucion për pastrimin e manikyrit nga lëkura dhe produkte të ngjashme. Manikyrët dhe produktet tona vijnë direkt nga prodhuesi.  Prandaj ne jemi në gjendje që jo vetëm t’u garantojmë cilësi të lartë dhe siguri por edhe çmime të leverdishme për blerje me shumicë. Në faqen tonë ju do të gjeni gjithçka që ju nevojitet për studion tuaj si edhe gjithçka që i nevojitet një individi për të dizenjuar thonjtë privatish në shtëpi.


Oferta ekskluzive.Vetëm për ju. Regjistrohu tani kupon vlefshme deri 31.12.2012, sapo që një përdorues mund të shfletoni nga blerjen vlerën e 40 €
5€
nded ndërkombëtar