Dyqan Certified internet
Hotline tonë: +49 (0) 2428/8198992
3 vit garanci për të gjitha pajisjet
Mbi 150 xhel LED
Nga një vlerë të rendit të 29 €, ju japim shpenzimet e transportit detar!
Ju jeni këtu: Nail Projektimi / Manikyr / Llak stampues
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016

Llak stampues

Në këtë kategori ju mund të gjeni gamën tonë të vulosje ngjyra. Ngjyra vulosje tona janë ideale për vulosje planet. Të gjitha ngjyrat e vulosje kanë pronat e lartë e lidhjes se nuk e diçka e pakuptueshme, e thatë shpejt dhe janë shumë të lehtë për të procesit. Ata janë viskos në mënyrë të trashë se ata luajnë me vulën e thjesht të transferohen në gozhdë ose gozhdë llak mund.harton artistike vulë që janë në dispozicion në ngjyra të ndryshme, mund të përdoren me lehtësi. Këtu do të gjeni një gamë të gjerë të ngjyrave, duke filluar nga ngjyrat shimmering në hije butë pastel. Me përfundon shkëlqim, vezullim dhe mat, ju mund të krijoni një thonjtë magjike dhe zbukuruar detajisht. Nëse për përdorim personal ose profesional, ju jeni me cilësi të lartë e me ngjyra, e cila është thelbësore për një teknik gozhdë të mirë, gjithmonë në anën e djathtë.


Oferta ekskluzive.Vetëm për ju. Regjistrohu tani kupon vlefshme deri 31.12.2012, sapo që një përdorues mund të shfletoni nga blerjen vlerën e 40 €
5€
nded ndërkombëtar