Hotline tonë:
+49 (0) 2428/8198992
Dyqan Certified internet
3 vit garanci për të gjitha pajisjet
Blerje urdhëron dhe më shumë
Nga një vlerë të rendit të 59 €, ju japim shpenzimet e transportit detar!
Dhurata nga 49,00 €
Ju jeni këtu: Nail Projektimi / Manikyr / Llak stampues
Vylet-Nails vulosje ngjyra thonjsh për planet në fingernails tuaj
Ngjyra e imazheve mund të ndryshojnë.
Details
+

Vylet-Nails Nail art design vulosje ngjyra janë zhvilluar menjëherë në prodhuesit popullore Vylet-thonjve. Vylet-Nails Nail art design vulosje llaqet gozhdë janë të cilësisë më të lartë dhe dizajn të përkryer për Salons gozhdë profesionale.

- Në ngjyra të ndryshme të dizajnit gozhdë

Përmbajtja: 15ml

Vulë
+
Feedback
+
Vlerësimet e përgjithshme
4
Përmbledhje
5
15
4
0
3
0
2
2
1
2

Nuk ka komente në atë gjuhë për këtë artikull.

Oferta ekskluzive.Vetëm për ju. Regjistrohu tani kupon vlefshme deri 31.12.2012, sapo që një përdorues mund të shfletoni nga blerjen vlerën e 40 €
5€
nded ndërkombëtar