Hotline tonë:
+49 (0) 2428/8198992
Dyqan Certified internet
3 vit garanci për të gjitha pajisjet
Blerje urdhëron dhe më shumë
Nga një vlerë të rendit të 59 €, ju japim shpenzimet e transportit detar!
Dhurata nga 49,00 €
Ju jeni këtu: Nail Projektimi / Manikyr / Manikyr me ngjyrë
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode SALE10
Magic Pen Magnet janë stilolapsa magnetike për harton artit gozhdë
Details
+

Gels Color dhe xhel manikyrin e thonjve gisht janë një pjesë e domosdoshme e gozhdë. Ata janë të shkëlqyer për dizajn më të bukur dhe mund të kombinohen me të gjitha elementet e ornament thua. Idetë e tyre, kështu që pothuajse asgjë nuk qëndron në rrugë të drejtë. Edhe pse ka shumë opsione, të tilla si thonjtë mund të dekoruar, mundësitë e reja janë të dëshiruar. Magic ynë Naileon Magnet është një mundësi e përkryer për të dhënë thonjtë tuaj një art të veçantë gozhdë. Të gjitha që ju duhet është magnetike tonë gisht xhel manikyrin e thonjve. Punojnë. Hapat ashtu si me çdo polish gozhdë gisht xhel tjetër Të magjepsur nga lloji i harton gozhdë gisht, me këtë bojë të veçantë. Ju keni dy opsione për të përdorur. Ju mund të përdorni xhel gozhdë në një gisht polonisht polonisht si çdo gisht xhel gozhdë konvencionale, por gjëja më e madhe është aftësia për të nxjerrë modele në bojë me magnet. Për ta bërë këtë, magnet kujdes. Pranë gozhdë gishtin Prek bojë nuk është magnet, përndryshe ju nuk do të lidhur grimcat magnetike. Për magnet ju do të gjeni modele të ndryshme. Kur të keni arritur modelin e dëshiruar, ju kuruar bojë dhe për të nënshkruar atë me një shtresë e llak. Ju nuk do të jetë në gjendje për të ruajtur në frontin e shikimet ziliqar. Provoni gisht tonë xhel manikyrin e thonjve dhe stilolaps që përputhen, të cilat mund të gjenden në dyqanin tonë. Bindur veten e produkteve tona që janë të gjitha të cilësisë më të lartë. Ju do të jetë i pushtuar tërësisht.

Feedback
+
Vlerësimet e përgjithshme
5
Përmbledhje
5
8
4
0
3
0
2
0
1
0

Nuk ka komente në atë gjuhë për këtë artikull.

Oferta ekskluzive.Vetëm për ju. Regjistrohu tani kupon vlefshme deri 31.12.2012, sapo që një përdorues mund të shfletoni nga blerjen vlerën e 40 €
5€
nded ndërkombëtar