Hotline tonë: +49 (0) 2428/8198992
Dyqan Certified internet
Mbi 150 xhel LED
3 vit garanci për të gjitha pajisjet
Nga një vlerë të rendit të 29 €, ju japim shpenzimet e transportit detar!
Ju jeni këtu: Nail Projektimi / Manikyr / Manikyr me ngjyrë
Perla bojë manikyrin e thonjve thonjsh të projektimit për të nxjerr në pah ngjyra të veçanta

Details
+

Çdo grua do thonjtë i mrekullueshëm dhe i pastër, të cilat janë të vërtetë diçka tërheqëse. Nëpërmjet Pearl polish tonë Nail që është e mundur!

Duke krijuar një karakteristikat veçanërisht pozitiv, të tilla si, aplikim të lehtë, fuqi të lartë që mbulon pas aplikimit të parë, të shpejtë tharje dhe shumë të qëndrueshme, polish tonë gozhdë është një zgjedhje e mirë, jo vetëm për përdorim privat, por edhe për dizajn studio profesionale gozhdë.

Zgjidhni nga një distancë e tonë të gjerë të ngjyrave të preferuarat tuaja personale dhe le thonjtë tuaj natyrore ose artificiale në, ngjyra me gaz të ndritshme të shkëlqejë me Effect Pearl! Nëpërmjet këtij polish Nail Pearl lënë design tuaj gozhdë idetë e projektimit të lirë dhe të kandidojë ose individualisht ose shumë të matur thonjtë tuaj.

Nail Nail Design polonisht:

- Përmbajtja: 15ml
- gamë të gjerë me ngjyra
- perla e bukur dhe shimmer efekte
- perde Lartë
- Fast tharje
- të cilësisë më të lartë
- I përshtatshëm për të dyja private dhe Nail Design Studio

Vulë
+

Ngurtësim përmes ajrit

Modelim thonjësh pa pajisje ngurtësuese: Zbukuroni thonjtë natyral ose thonjtë artificial pa pajisje teknike,duke mos qenë të varur nga energjia elektrike. Produktet e shënuar me këtë etiketë ngurtësohen vetvetiu përmes ajrit.

Feedback
+

Vlerësimet e përgjithshme

4.3333

Përmbledhje

5
3
4
2
3
1
2
0
1
0

Nuk ka komente në atë gjuhë për këtë artikull.

Oferta ekskluzive.Vetëm për ju. Regjistrohu tani kupon vlefshme deri 31.12.2012, sapo që një përdorues mund të shfletoni nga blerjen vlerën e 40 €
5€

nded ndërkombëtar