Hotline tonë: +49 (0) 2428/8198992
Dyqan Certified internet
Mbi 150 xhel LED
3 vit garanci për të gjitha pajisjet
Nga një vlerë të rendit të 29 €, ju japim shpenzimet e transportit detar!
Ju jeni këtu: Nail Projektimi / Manikyr / Manikyr me ngjyrë
Provoni nded gozhdë polishes me efekte holographic për thonjtë e bukur

Details
+

Thonjtë bukur dhe i mbajtur mirë do të përmirësojë pamjen e përgjithshme në çdo pafundësisht. Kjo natyrisht përfshin thonjtë e bukur vetëquajtur që janë të dizajnuara me krijimet e bukura. E njëjta gjë vlen edhe për toenails. Jo gjithmonë të ketë sukses një dizajn të përsosur thonjte si thjeshtë si ju doni atë. Një përfundojë klasik duket elegant dhe elegante. Por shumë një ajo është thjesht shumë i mërzitshëm. Por ajo nuk duhet të jetë. Holografik shimmer ynë Thonjsh lënë thonjtë tuaj në varësi të dritës në një ngjyrë të ndryshme. Merrni përparësi të kësaj loje të pabesueshme të ngjyrës për thonjtë tuaj dhe të merrni shikimet e admiruar.
Vernik është e lehtë për të aplikuar si çdo manikyrin e thonjve konvencionale. A është tharë, ju keni një të bukur ylber shimmer në thonjtë tuaj. Sigurisht ju mund të kombinoni manikyrin e thonjve me elemente të tjera dekorative të tilla si rhinestones depozituesve apo të vogla. Megjithatë, vernik vetë duket absolutisht magjike. Ajo mund të përdoret ose në thonjtë gishtin, si dhe në toenails.
Nëse jeni duke kërkuar për një mënyrë për të dekoroj thonjtë tuaj sidomos pa e madhe e të komplikuar për të vepruar, atëherë ju do të love this manikyrin e thonjve edhe më shumë. Bindur veten nga produktet tona janë të cilësisë më të lartë dhe janë prodhuar mbi gjendjen e fundit të hulumtimit xhel UV. Ata të gjithë të përmbushur kërkesat e larta të standardeve evropiane.

Vulë
+

Ngurtësim përmes ajrit

Modelim thonjësh pa pajisje ngurtësuese: Zbukuroni thonjtë natyral ose thonjtë artificial pa pajisje teknike,duke mos qenë të varur nga energjia elektrike. Produktet e shënuar me këtë etiketë ngurtësohen vetvetiu përmes ajrit.

Feedback
+

Vlerësimet e përgjithshme

4.3333

Përmbledhje

5
4
4
8
3
0
2
0
1
0

Nuk ka komente në atë gjuhë për këtë artikull.

Oferta ekskluzive.Vetëm për ju. Regjistrohu tani kupon vlefshme deri 31.12.2012, sapo që një përdorues mund të shfletoni nga blerjen vlerën e 40 €
5€

nded ndërkombëtar