Hotline tonë:
+49 (0) 2428/8198992
Dyqan Certified internet
3 vit garanci për të gjitha pajisjet
Blerje urdhëron dhe më shumë
Nga një vlerë të rendit të 59 €, ju japim shpenzimet e transportit detar!
Dhurata nga 49,00 €
Ju jeni këtu: Nail Projektimi / Manikyr / Manikyr përfundimtar
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode SALE10
NDED manikyr i tejdukshëm me efekt diamanti
Ngjyra e imazheve mund të ndryshojnë.
Details
+

"Diamond Qendra Nail art direkt nga prodhuesi Nail-Design-Euro-Discount është gozhdë polish me sy wet-. Nageldesign Diamond Qendra me lagur-sy 3785ml efekt 1Gallone është llogaritë profesional të thonjve natyrale dhe artificiale.

- Nail Design Diamond Qendra është e para-dhe shkëlqim të lartë shtresë e lartë

- Edhe transferimit të rritur fitimet tuaja në mënyrë të konsiderueshme, "

Vulë
+
Feedback
+
Vlerësimet e përgjithshme
4.25
Përmbledhje
5
2
4
1
3
1
2
0
1
0

Nuk ka komente në atë gjuhë për këtë artikull.

Oferta ekskluzive.Vetëm për ju. Regjistrohu tani kupon vlefshme deri 31.12.2012, sapo që një përdorues mund të shfletoni nga blerjen vlerën e 40 €
5€
nded ndërkombëtar