Hotline tonë:
+49 (0) 2428/8198992
Dyqan Certified internet
3 vit garanci për të gjitha pajisjet
Blerje urdhëron dhe më shumë
Nga një vlerë të rendit të 59 €, ju japim shpenzimet e transportit detar!
Dhurata nga 49,00 €
Ju jeni këtu: Nail Projektimi / Manikyr / Manikyr përfundimtar
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode SALE10
Scratch rezistente, pallto shkëlqim vulë për thonjtë
Ngjyra e imazheve mund të ndryshojnë.
Details
+

Liquid Nail Design Finish për të përfunduar vulë xhel dizajnit tuaj gozhdë dhe Akrylnägel. Kjo Versieglungsflüssigkeit shërimit pa dritës UV dhe vula vendos design tuaj gozhdë gozhdë. Përfundimi është shumë e trashë viskos Liquid është një aplikim i lehtë për të lejuar gozhdë të mos e drejtuar në shtrat gozhdë apo në gisht. Finish Nail Design Liquid është një shtesë shkëlqim të nënvizuar thonjtë tuaj.

Vulë
+
Feedback
+
Vlerësimet e përgjithshme
4.375
Përmbledhje
5
5
4
2
3
1
2
1
1
0

Nuk ka komente në atë gjuhë për këtë artikull.

Oferta ekskluzive.Vetëm për ju. Regjistrohu tani kupon vlefshme deri 31.12.2012, sapo që një përdorues mund të shfletoni nga blerjen vlerën e 40 €
5€
nded ndërkombëtar