Hotline tonë:
+49 (0) 2428/8198992
Dyqan Certified internet
3 vit garanci për të gjitha pajisjet
Blerje urdhëron dhe më shumë
Nga një vlerë të rendit të 59 €, ju japim shpenzimet e transportit detar!
Dhurata nga 49,00 €
Ju jeni këtu: Nail Projektimi / Manikyr / Manikyr përfundimtar
NDED shtresa e sipërme
Ngjyra e imazheve mund të ndryshojnë.
Details
+

"Nail art harton pallto të lartë ndërpreu dhe vula të gjitha shtresat e bojra ngjyra. Nail art harton pallto të lartë është për designers gozhdë profesionale dhe është dorëzuar direkt nga prodhuesit.

- Mungesa e ardhshme Top Qendra është një shkëlqim të lartë, zeroja-rezistente pallto të lartë

- Forcim të shpejtë

- Nail Art harton pallto të lartë është shtresa mbrojtëse e përkryer

- E ndërpreu dhe vula të gjitha shtresat e llak ngjyrë "

Vulë
+
Feedback
+
Vlerësimet e përgjithshme
4.6
Përmbledhje
5
36
4
20
3
2
2
2
1
0

Nuk ka komente në atë gjuhë për këtë artikull.

Oferta ekskluzive.Vetëm për ju. Regjistrohu tani kupon vlefshme deri 31.12.2012, sapo që një përdorues mund të shfletoni nga blerjen vlerën e 40 €
5€
nded ndërkombëtar