Hotline tonë:
+49 (0) 2428/8198992
Dyqan Certified internet
3 vit garanci për të gjitha pajisjet
Blerje urdhëron dhe më shumë
Nga një vlerë të rendit të 59 €, ju japim shpenzimet e transportit detar!
Dhurata nga 49,00 €
Ju jeni këtu: Nail Projektimi / Manikyr / Manikyr përfundimtar
Aplikoni ri manikyrin e thonjve tendencat sajë Vylet-Nails lagur pallto vështrim të qartë
Ngjyra e imazheve mund të ndryshojnë.
Details
+

"Vylet-Nails Nail Design krem lagur akull është i përsosur shkëlqim të lartë llak me efekt të lagur sy. Vylet-Nails Nail Design krem lagur akull për studiot gozhdë profesional direkt nga prodhuesi Vylet-thonjve.

- Vylet-Nails Nail Design krem akullore lagur shkëlqim të lartë llak me efekt të lagur sy

- krem lagur akull është e përkryer për kompletimin e një dizajn gozhdë Stampingmodellage e duhur "

- Vylet-Nails Nail Design krem akullore lagur shkëlqim të lartë llak me efekt të lagur sy

- krem lagur akull është e përkryer për kompletimin e një dizajn gozhdë Stampingmodellage e duhur "

Përmasat
+
0.032 Metër (m)
0.03 Metër (m)
0.077 Metër (m)
Vulë
+
Feedback
+

Nuk ka komente në atë gjuhë për këtë artikull.

Oferta ekskluzive.Vetëm për ju. Regjistrohu tani kupon vlefshme deri 31.12.2012, sapo që një përdorues mund të shfletoni nga blerjen vlerën e 40 €
5€
nded ndërkombëtar