Hotline tonë:
+49 (0) 2428/8198992
Dyqan Certified internet
3 vit garanci për të gjitha pajisjet
Blerje urdhëron dhe më shumë
Nga një vlerë të rendit të 59 €, ju japim shpenzimet e transportit detar!
Dhurata nga 49,00 €
Ju jeni këtu: Nail Projektimi / Manikyr / Manikyr përfundimtar
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode SALE10
Vylet-Nails top coat për fund të përsosur për të pikturuar thonjtë tuaj
Ngjyra e imazheve mund të ndryshojnë.
Details
+

Vylet-Nails Nail Design Top ndërpreu Qendra dhe vula të gjitha shtresat e projektimit përfundon gozhdë bojë. Vylet-Nails Nail Design Top Qendra është për dizajn gozhdë profesional direkt nga prodhuesi Vylet-thonjve.

- Nailldesign Vylet-Nails Nail Design Top Qendra është projektimi i shkëlqim të lartë gozhdë zeroja-rezistente shtresë e lartë

- përshpejtuar shërimin e

- Nailldesign Vylet-Nails Nail Design Top Qendra Nail Design është veshja perfekt mbrojtëse

Përmasat
+
0.032 Metër (m)
0.03 Metër (m)
0.077 Metër (m)
Vulë
+
Feedback
+
Vlerësimet e përgjithshme
4
Përmbledhje
5
0
4
2
3
0
2
0
1
0

Nuk ka komente në atë gjuhë për këtë artikull.

Oferta ekskluzive.Vetëm për ju. Regjistrohu tani kupon vlefshme deri 31.12.2012, sapo që një përdorues mund të shfletoni nga blerjen vlerën e 40 €
5€
nded ndërkombëtar