Hotline tonë:
+49 (0) 2428/8198992
Dyqan Certified internet
3 vit garanci për të gjitha pajisjet
Blerje urdhëron dhe më shumë
Nga një vlerë të rendit të 59 €, ju japim shpenzimet e transportit detar!
Dhurata nga 49,00 €
Ju jeni këtu: Nail Projektimi / Nail Art
Tattoos futboll thonjsh për një nailart përsosur
Ngjyra e imazheve mund të ndryshojnë.
Details
+

Tatuazhet thonjsh janë ideale për krijimin e shpejtë të artit thonjsh dhe janë veçanërisht të përshtatshme për ngjarjet sezonale si Kupën e Botës ose Kampionatin Evropian. Pavarësisht nga cili shtet, ose i cili ekip është prioritet nga të vjetërohet - stickers thonjsh janë në dispozicion në të gjitha varieteteve dhe mund të zbatohen shpejt dhe me lehtësi në thonjtë artificiale, si dhe në thonjsh natyrore.
Në mënyrë që tatuazhet thonjsh futbollit dhe të gjatë mbajtur të sigurt në thonjsh, një përgatitje e plotë dhe pastrimi i sipërfaqes thonjsh është i rekomanduar. Në mënyrë ideale, pak ashpërsoj thonjsh metampon është. Kështu nuk mund të kaloj në Tattoo thonjsh në vulën. Vendi i zgjedhur për stickers thonjsh thonjsh është excised atëherë dhe ngjyhet për pak kohë në ujë. Duke përdorur pincë, motiv mund të hiqet me kujdes nga fletë mbështetje dhe vendosi në vend të dëshiruar në thonjsh. Afishe pak i përshtatet të përkryer në sipërfaqe dhe më pas mund të jetë fikse me një xhel nënshkrimin ose një pardesy nga varg nded dhe vulosur. Për një jetë të gjatë raft i tattoos thonjsh futbollit është i siguruar.


udhëzime
+

Hapi 1: Pasi ta keni modeluar thonjsh tuaj, ju mund të filloni tani me artin thonjsh.

Hapi 2: Pritini nga motiv dëshiruar.

Hapi 3: Le që të shkurtohet motiv shkurtër zbutur në një tas me ujë.

Hapi 4: Get subjektin nga tas me ujë dhe tërheq butësisht, duke përdorur një palë piskatore, petë zgarë.

Hapi 5: Tani ju mund të vendos imazhin në vendin e dëshiruar.

Hapi 6: Tani ju mund të nënshkruajnë në shenjë duke përdorur një shtresë e lartë apo nënshkrimin xhel.


Këshilla

- Ju duhet të përdorni në shenjë, duke përdorur një tampon, ashpërsoj Tattoo para se të përdorni të artit thonjsh.
- Kjo ju lejon të merrni një të mbajë të mirë të tatuazhet dhe në qoftë se ju nuk e kaloj nga vendin e dëshiruar në thonjsh nënshkrimin.


Feedback
+

Nuk ka komente në atë gjuhë për këtë artikull.

Oferta ekskluzive.Vetëm për ju. Regjistrohu tani kupon vlefshme deri 31.12.2012, sapo që një përdorues mund të shfletoni nga blerjen vlerën e 40 €
5€
nded ndërkombëtar