Hotline tonë:
+49 (0) 2428/8198992
Dyqan Certified internet
3 vit garanci për të gjitha pajisjet
Blerje urdhëron dhe më shumë
Nga një vlerë të rendit të 59 €, ju japim shpenzimet e transportit detar!
Dhurata nga 49,00 €
Ju jeni këtu: Nail Projektimi / Nail Art / MoYou

MoYou

MoYou -London vulosje Nail Lacquer MoYou MoYou -London vulosje Nail Lacquer
from 7,80 € *
17,73 € / 100 g
MoYou -London Stamp & Sc MoYou MoYou -London Stamp & Sc
10,70 € *
2,78 € / 100 g
MoYou -London Template Princess MoYou MoYou -London Template Princess
from 9,65 € *
MoYou -London Mask Pro MoYou MoYou -London Mask Pro
9,65 € *
26,81 € / 100 g
MoYou -London Template Nënë Natyra MoYou MoYou -London Template Nënë Natyra
from 9,65 € *
26,81 € / 100 g
MoYou -London Template Kitty MoYou MoYou -London Template Kitty
9,65 € *
26,81 € / 100 g
MoYou -London Template Fashionista MoYou MoYou -London Template Fashionista
8,95 € *
24,86 € / 100 g
MoYou template -London Frenchy MoYou MoYou template -London Frenchy
9,65 € *
26,81 € / 100 g
MoYou -London template Suki MoYou MoYou -London template Suki
9,65 € *
26,81 € / 100 g
MoYou template -London Artist MoYou MoYou template -London Artist
from 6,98 € *
17,45 € / 100 g
MoYou -London Template Festive MoYou MoYou -London Template Festive
from 9,65 € *
26,81 € / 100 g
MoYou template -London Cookbook MoYou MoYou template -London Cookbook
9,65 € *
26,81 € / 100 g
MoYou -London Template Alice MoYou MoYou -London Template Alice
9,65 € *
26,81 € / 100 g
MoYou -London Template Fairytale MoYou MoYou -London Template Fairytale
9,65 € *
26,81 € / 100 g

Filozofia e operatorëve të MoYou London është për të krijuar diçka të re dhe unike dhe për të treguar personalitetin e tyre me thua. Pretendimi i tyre është gjithashtu atje për të bërë art thua në një formë të re të artit, për ta bërë botën pak më të bukur dhe të interpretojnë të ri-provuar. Qëndrueshmëria vjen në MoYou pretendon se nuk e lë jashtë. Fokusi është në vulosje, një metodë thua që është duke u bërë gjithnjë e dashurin dhe veçanërisht të lehtë me tiparet e MoYou shkon nga dora.

Tipar i veçantë i klishe vulosje e MoYou: Ata janë në dispozicion në shumë variacione tematike dhe jo të kufizuara në kushtet e zakonshme të motiveve. Përveç harton plotë thua në dispozicion për Stampen dhe kërkesat më të vogla të tilla si lule apo flutura dhe formate XL janë në dispozicion atje. pllaka vulosje e shtypjes kanë thua harton Plota që janë krijuar shumë i madh. Kështu edhe thonjtë shumë të gjerë ose shumë të gjatë mund të jetë zonë të plotë projektuar me vulosje.

shumë nga MoYou London stencils vulosje gjithashtu tregojnë dizajne të mëdha. Për vulosje mund të zgjidhni të përshtatshme nga fusha të ndryshme të subjektit, siç janë harton të madhe-format apo logot mbi disa thonjtë e mundur. Me stil të ri template për vulosje MoYou vendosur standarde të reja artit thua. Panelet ofrojnë një shumëllojshmëri të pafund të mundësive dhe harton delikate, të gjallë apo vulosje në grevë.

Jo vetëm maska, të veçanta polishes thua vulosje, Vula dhe kruese janë të ofruara nga MoYou, Vulat janë të butë se zakonisht dhe të mënyrë vulosje harton shumë lehtë. Po aq e lehtë është kodrina në pjatë thua me rezultat që vulosjen përsosur është edhe më e lehtë se sa metoda Nailart.

Fokusi i MoYou është e qartë në vulosje, ajo shet kompanisë produktet individuale, si dhe grupe të tërë si një starter kit ose për profesionistët. Megjithatë, shumë produkte të tjera të artit thua ofrojnë kompani e re dhe të freskët. Mjetet dhe manuale janë gjithashtu në dispozicion si polishes thua në shumë ngjyra dhe dizajne, pajisje artit thua si pluhur vezullim, tatuazhet dhe rhinestones janë të përfshira edhe në shumë variacione në gamën e produkteve.

Oferta ekskluzive.Vetëm për ju. Regjistrohu tani kupon vlefshme deri 31.12.2012, sapo që një përdorues mund të shfletoni nga blerjen vlerën e 40 €
5€