Hotline tonë:
+49 (0) 2428/8198992
Dyqan Certified internet
3 vit garanci për të gjitha pajisjet
Blerje urdhëron dhe më shumë
Nga një vlerë të rendit të 59 €, ju japim shpenzimet e transportit detar!
Dhurata nga 49,00 €
Ju jeni këtu: Nail Projektimi / Nail Art
Nail art merimangë web - forma e pazakontë për thonjtë bukur
Ngjyra e imazheve mund të ndryshojnë.
Details
+

Merimangë web thonjsh artit përcakton një strukturë të mirë të rrjetit në thonjsh. Si një stoli të plotë të mbuluar, apo në kombinim me stilin francez është efekte tërheqëse mund të arrihet. Neto është i prerë në formën dhe përfshihet në thonjsh me akrilik apo xhel.

Për këtë, thonjsh natyrore është i përgatitur si zakonisht. Pas aplikimit të abetare, abetare dhe një shtresë kontakt për të mbrojtur thonjsh natyrore nga njollë artit thonjsh web merimangë është futur në një nga shtresat e tjera xhel. Forma ngurtësojnë xhel dhe ulen si të qëndrueshme dhe të mirë-mbrojtur brenda thonjsh. Rrjeta merimangash mund të përdoret me materiale transparente ose ngjyrë modelimit, në varësi të kombinimit rezulton delikate të efekteve në grevë. E njëjta gjë është bërë me përdorimin e akrilik si një lëndë e modelimit. A është thonjsh artificiale mbaruar modeluar. Përfundimi është një shtresë nënshkrimin, për shembull, me Top Coat. Pas shërimin dhe pastrimin me modelimin e pastër thonjsh shkëlqen në një lustër të lartë dhe të qëndrueshme dhe është e mbyllur zeroja-dhe thyej-provë.

Feedback
+

Nuk ka komente në atë gjuhë për këtë artikull.

Oferta ekskluzive.Vetëm për ju. Regjistrohu tani kupon vlefshme deri 31.12.2012, sapo që një përdorues mund të shfletoni nga blerjen vlerën e 40 €
5€
nded ndërkombëtar