Hotline tonë:
+49 (0) 2428/8198992
Dyqan Certified internet
3 vit garanci për të gjitha pajisjet
Blerje urdhëron dhe më shumë
Nga një vlerë të rendit të 49 €, ju japim shpenzimet e transportit detar!
Dhurata nga 49,00 €
Ju jeni këtu: Nail Projektimi / Nail Art
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode WINTER2017
Havjar rruaza të fizz për pamjen modern, topat e pak në thonjtë
Details
+

Në artin thonjte, zor se ka ndonjë gjë që nuk ekziston. Risitë janë gjithmonë popullor dhe i cili ishte i pari, është zili në veçanti. Me rruaza NAIL-EON tona Fizz ju do të jetë në gjendje mbytur me pamje për t'u patur zili. Përdorni efektin havjar për thonjtë tuaj. Ju tani do të të kërkojë me siguri se çfarë havjar është që të shikojmë në thonjtë tuaj. Asgjë! Vetëm efekt.

Tendenca e re e bën emrin e saj. Havjar nuk është vetëm një delikatesë të veçantë, ai ka kohë të gjatë qenë i njohur gjithashtu si një kondicioner në luftën kundër rrudhave. Kështu, ky ekskluzivitetit është paracaktuar për gozhdat. Sigurisht, nuk e havjar e vërtetë, por rruaza të vogla që shkaktojnë pikërisht këtë efekt.

Sjell në mendje deri me rruaza tona vërshëllen një efekt 3D të jashtëzakonshme. Për këtë ju duhet një ngjyrë bojë. Veshin atë në dy shtresa në thonjte. Mënyra më e mirë për të punuar çdo thonjte individualisht, në mënyrë që bojë nuk thahet shumë shpejt. A është ende e patharë bojës, hedh një rruaza përputhen me ngjyra të vogla. Nëse ju kanë mbuluar tërë thonjte, shtypni rruaza në një herë dhe le të thatë thonjtë.

Merrni përparësi të produkteve tona me cilësi të lartë për tu krijimet e artit të bukur thonjte. Prodhimet tona janë subjekt i kërkesave të rrepta të standardeve evropiane.

Përmasat
+
0.021 Metër (m)
0.038 Metër (m)
0.085 Metër (m)
Feedback
+

Nuk ka komente në atë gjuhë për këtë artikull.

Oferta ekskluzive.Vetëm për ju. Regjistrohu tani kupon vlefshme deri 31.12.2012, sapo që një përdorues mund të shfletoni nga blerjen vlerën e 40 €
5€
nded ndërkombëtar