Hotline tonë:
+49 (0) 2428/8198992
Dyqan Certified internet
3 vit garanci për të gjitha pajisjet
Blerje urdhëron dhe më shumë
Nga një vlerë të rendit të 59 €, ju japim shpenzimet e transportit detar!
Dhurata nga 49,00 €
Ju jeni këtu: Nail Projektimi / Nail Art
Glamour Nail petë Zebër për artin e përsosur gozhdë në thonjtë natyrore dhe artificiale
Ngjyra e imazheve mund të ndryshojnë.
Details
+

Gozhdë magji petë e nded është po aq i përshtatshëm si një element gozhdë në teknikën akrilik për xhel modellage. Është e mundur që të përdorin për Full Cover Nail Dizajn apo si i zgjuar diçka tërheqëse në kontekstin e modelimit. Gjithashtu në gozhdë natyrore, filmi mund të jetë ngritur lehtësisht në variantet e saj shumë.
Para se të aplikoni petë gozhdë në gozhdë natyrore ose artificiale duhet të sillen në këtë formë, modeluar sipas dëshirës dhe të pastrohen. Sidomos në një heqjen e plotë të grimcat duhet të sigurohet. Ideale për një fshesë nga nded gamën tonë online është i përshtatshëm. Pas patch duhur thonjve është zgjedhur për gozhdë, film transferimi është hequr me kujdes dhe e vendosi petë gozhdë magjepsës. Vetëm atëherë, kur film ultra-hollë vetë-ngjitës është i pozicionuar të përkryer, ky është klikuar në vend. Në disa momente një art të bujshme gozhdë është conjured me këtë teknikë, pastaj krehur me një fletë metalike gozhdë xhel nënshkrimin mbetet e sigurt në vend.
Tip tona të veçanta për zbatimin e fletë metalike gozhdë në gozhdë natyrore: Kur filmi është ndezur me një tharëse flokësh ajo shkon pa probleme në vetvete dhe i përmbahet të përkryer në sipërfaqe gozhdë.
Feedback
+

Nuk ka komente në atë gjuhë për këtë artikull.

Oferta ekskluzive.Vetëm për ju. Regjistrohu tani kupon vlefshme deri 31.12.2012, sapo që një përdorues mund të shfletoni nga blerjen vlerën e 40 €
5€
nded ndërkombëtar