Hotline tonë:
+49 (0) 2428/8198992
Dyqan Certified internet
3 vit garanci për të gjitha pajisjet
Blerje urdhëron dhe më shumë
Nga një vlerë të rendit të 59 €, ju japim shpenzimet e transportit detar!
Dhurata nga 49,00 €
Ju jeni këtu: Nail Projektimi / Nail Art
Feathers Nail - bizhuteri tepruar gozhdë për thonjtë xhel
Ngjyra e imazheve mund të ndryshojnë.
Details
+

A duhet të jetë edhe diçka e veçantë, pastaj të krijojë burimet e artit gozhdë mundësinë për të sjellë harton individuale dhe të pazakontë në gozhdë. Forma të përfshihen gjithashtu edhe në ndërtimin e gozhdë modelimit. E rëndësishme për pritje të gjatë të qëndrueshme dhe e madhe vështrim është teknika e duhur.
Hapat e para të thonjve të kandidojë si zakonisht, gozhdë është formuar, roughened dhe të veshura me një xhel bazë. Për të eliminuar njollë e gozhdë natyrore, një tjetër shtresë e xhel është aplikuar. Në ndërtues atëherë burimet gozhdë është e përfshirë. Është e rëndësishme që Pranvera është projektuar në mënyrë që ajo është pak më e vogël se sa pjatë thonjsh. Në pranverë, një shtresë tjetër e xhel është aplikuar dhe pastaj është shëruar. Gozhdë është modeluar më tej si zakonisht dhe shtresa nga shtresa krijon një gozhdë modelimit, brenda të cilat pranverë projektuar colorfully është e vendosur. Kështu, modelimi i plotë zgjat përgjithmonë dhe shkëlqen si e dëshiruar, një xhel nënshkrimin është aplikuar si një fund.

Feedback
+
Vlerësimet e përgjithshme
5
Përmbledhje
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0

Nuk ka komente në atë gjuhë për këtë artikull.

Oferta ekskluzive.Vetëm për ju. Regjistrohu tani kupon vlefshme deri 31.12.2012, sapo që një përdorues mund të shfletoni nga blerjen vlerën e 40 €
5€
nded ndërkombëtar