Hotline tonë:
+49 (0) 2428/8198992
Dyqan Certified internet
3 vit garanci për të gjitha pajisjet
Blerje urdhëron dhe më shumë
Nga një vlerë të rendit të 59 €, ju japim shpenzimet e transportit detar!
Dhurata nga 49,00 €
Ju jeni këtu: Thonish Studio Mobilje

Thonish Studio Mobilje

Filter articles
1 2 3 4
Drita neoni zëvendësues Thonish Studio Mobilje Drita neoni zëvendësues
4,45 € *
4,45 € / 100 g
Parafinë Thonish Studio Mobilje Parafinë
from 4,95 € *
11,00 € / 1000 g
YOUMAXX Bye Bye Hair Wax Warmer - Wax ngrohta Thonish Studio Mobilje YOUMAXX Bye Bye Hair Wax Warmer - Wax ngrohta
from 18,95 € *
14,80 € / 1000 g
NAIL-EON Nail Projektimi eliminimin e pluhurit Thonish Studio Mobilje NAIL-EON Nail Projektimi eliminimin e pluhurit
32,95 € *
22,11 € / 1000 g
Stool shalë 001B i zi Thonish Studio Mobilje Stool shalë 001B i zi
118,12 € *
Tabela kozmetike a-330 Thonish Studio Mobilje Tabela kozmetike a-330
122,27 € *
Tabela kozmetike a-160 Thonish Studio Mobilje Tabela kozmetike a-160
125,49 € *
Tavolina kozmetike A-280 Thonish Studio Mobilje Tavolina kozmetike A-280
128,73 € *
Dollap druri am-031 Thonish Studio Mobilje Dollap druri am-031
128,73 € *
Tabela kozmetike a-300b Thonish Studio Mobilje Tabela kozmetike a-300b
132,25 € *

Ju lutem zgjidhni duhur nën-kategori të Thonish Studio Mobilje:

Tavolina thonjsh
Nail design profesional lulëzon mbi aftësitë e teknik thonjsh, materialet e punës të përdorura, por edhe nga një orendi praktike dhe dekorative. Një bazë e rëndësishme e tabelave thonjsh sallon thonjsh formojnë një punë të rëndësishme kryesore.
Krevat Bukuri
Krevat fytyrës është sigurisht në një sallon bukurie, por shpesh edhe në sallon gozhdë vendin e saj. Karrige tona me cilësi të lartë janë të pajisur me shumë karakteristika dhe sidomos për kujdesin këmbë më të mirë të përshtatshme. Harton të ndryshme dhe
Karrige Kozmetike
Krevat fytyrës është sigurisht në një sallon bukurie, por shpesh edhe në sallon thonjsh vendin e saj. Karrige tona me cilësi të lartë janë të pajisur me shumë karakteristika dhe sidomos për kujdesin këmbë më të mirë të përshtatshme. Harton të ndryshme dhe
Pajisje sallon thonjsh, thonjsh dhe pajisjet UV / LED studiot thonjsh - Design Order - mobilje si tavolina, karrige dhe karrige rri kot për manikyr dhe pedikyr me 3 vjet garanci
Në klasë të parë pajisjet sallon thonjsh dhe mobilje të tilla si Manikyr Kryetar, thonjsh të projektimit tavolina dhe karrige pedikyr me 3 vjet garanci me një çmim të ulët në internet. Pajisje moderne arti thonjsh të tilla si pajisje UV, llambat LED, llambat UV dhe stërvitja CCFL thonjsh për nail art Studios gjithashtu mund të mënyrë të ulët me 3 vjet garanci këtu. Harton thonjsh mund të jenë shumë të shtrenjta në qoftë se ju doni të modelit thonjtë artificiale dhe design. Por, menaxhimi dhe planifikimi i thonjve natyrore është lehtësuar nga disa pajisje teknologjike. Kushdo që dëshiron për të pajisur sallon thonjsh e tij të ri, do të donte për të zëvendësuar një ose pajisjen tjetër ose aparaturën e nevojshme për të mbështetur kujdesin thonjsh në shtëpi , i / është i mirëpritur për të parë në katalogun tonë. Faqet tona katalog do të të tregoj pajisje sallon thonjsh, mobilje dhe pajisje me pajisje që keni nevojë për dizajn thonjsh profesional dhe të ju jap një pasqyrë më të mirë, ne kemi pajisje me qëllim të shfrytëzimit. Kështu që ju mund të patjetër të kërkoni për mullinj të veçanta, për të parë në paraqitjen elektrike dhe të marrë në konsideratë dhe pajisje të ndryshme UV në mënyrë më të detajuar. Ne gjithashtu kryejnë pajisje të ndryshme për nxjerrjen e pluhurit dhe pastrimin e thonjve artificiale. Higjena luan një rol të madh. Është higjienike rëndësishme për të marrë thonjtë artificiale në njësinë për hartimin enjëjtë e pastër dhe të pastër, për shkak se infeksionet krevat thonjsh janë të pakëndshme dhe shpesh të shëruar dobët. Pajisjeve foshnjat e scraps mbetura nga mulliri dhe depozitimit thonjtë artificiale pluhur, duke e mbajtur të pastër e ajrit dhe për të parandaluarnjë pluhur i imët plastike bëhet fiksuar në lëkurë, thonjsh natyrore dhe mjet. Pastrimin e pajisjeve mund të ju ndihmojë për të marrë thonjtë higjenikisht të pastër, e cila nuk është e mundur me mjete të tjera. Për grimcat mikroskopike të doja të vendosen në vende që janë të pastrohen me pastrues tejzanor - ju e dini syze dhe bizhuteri. Thonjsh Salon Pajisjet dhe objektet duhet të jetë gjithmonë higjenikisht i pastër dhe të kualitetit të lartë , sepse vetëm atëherë klientët tuaj do të jetë gjithmonë i kënaqur.
Oferta ekskluzive.Vetëm për ju. Regjistrohu tani kupon vlefshme deri 31.12.2012, sapo që një përdorues mund të shfletoni nga blerjen vlerën e 40 €
5€