Hotline tonë:
+49 (0) 2428/8198992
Dyqan Certified internet
3 vit garanci për të gjitha pajisjet
Blerje urdhëron dhe më shumë
Nga një vlerë të rendit të 59 €, ju japim shpenzimet e transportit detar!
Dhurata nga 49,00 €
Ju jeni këtu: Thonish Studio Mobilje / Karrige Kozmetike

Karrige Kozmetike

Stool shalë 001B i zi Karrige Kozmetike Stool shalë 001B i zi
118,12 € *
rico salon 206 bardhë Karrige Kozmetike rico salon 206 bardhë
300,00 € *
Krevat Beauty - mobilje të rehatshme për të konsumatorëve dhe beautician
Një krevat fytyrës duhet të plotësojnë kërkesat e ndryshme në varësi perspektivën tuaj. Ndërsa shqetësimi kryesor është për konsumatorin, të përshtatshëm për të gënjejë, teknik thonjsh ose esthetician do të duhet funksione të ngjashme në mënyrë efektive dhe profesionale punojnë kanaçe. Në varësi të buxhetit tuaj dhe kërkesat, mobilje elegante mund të jetë e pajisur krejt ndryshe për thonjsh dhe sallon bukurie.
Modele bazë janë më të lira në përgjithësi dhe mund të vendosen me dorë ose hidraulike. Tipar rregullim, për shembull për pjesën tjetër dhe prirjet e tyre, si dhe këmbë dhe këmbë bordet. Shpesh, me loungers me vendosjen për t'u ulur në pozicione të ndryshme dhe kënde për t'u përdorur, si dhe për shtretër banesë. Sidomos me të fytyrës apo trupit masazh, ky pozicion është i favorshëm. Për vendosjen e shtratit fytyrës pjesë mbrapa, si dhe këmbë zakonisht kanë një levë rrjetit me të cilën pozicionin e dëshiruar mund të rregullohen. Armrests fleksibël dhe të mirë mbushur adaptohen automatikisht në vendin e zgjedhur.Lartësia e punës, ose lartësia e vend pastaj kontrollohet hidraulike me një dorë apo këmbë pedale.

Gjysma apo plotësisht elektrike rregullueshme shtretër kozmetike janë më të rehatshme për të përdorur.Shpërndarja e mbrapa dhe këmbë dhe vend është i ngjashëm me modelet themelore zakonisht të përcaktuara komponentet individuale të një kontrollit elektrike të largët, e cila është e lidhur me kabëll në karrige.Karrige ka për mbi motorët që kontrollohen individualisht dhe të sjellë krevat fytyrës në mënyrë të vazhdueshme në pozicionin e dëshiruar nga të ulur drejtë në horizontale. Veçanërisht modele me cilësi të lartë kanë një të ashtu-quajtur lock-box.Sistemi elektrik mund të jetë i bllokuar në mënyrë që përdoruesit e paautorizuar nuk mund të rregulluar pozicionin e diellit.

Disa modele ende kanë shumë karakteristika të tilla si seksione të vetme këmbë palosshme - kjo është veçanërisht i dobishëm për pedikyr, masazh apo funksioneve LAN telekomandë. Gjithashtu karrige rotatable kozmetike janë në dispozicion. Saving shumë hapësirë dhe ideal për të punuar janë karrige kozmetike me bazë vogla, ato ende kanë një peshë të lartë, në mënyrë që kuvertë është e qëndrueshme dhe të sigurt.

Rëndësishëm në sallon bukurie, si dhe dizajn thonjsh është higjiena e duhur. Karrige kozmetike janë të pajisura me të qëndrueshme dhe të lehtë për të pastruar tapiceri lëkurë. Sipërfaqet mund të trajtohet me një llak të përshtatshme dezinfektuese ose thjesht një leckë të lagur pas çdo përdorimi përsëri në të pastër dhe gjendja higjienike.
Oferta ekskluzive.Vetëm për ju. Regjistrohu tani kupon vlefshme deri 31.12.2012, sapo që një përdorues mund të shfletoni nga blerjen vlerën e 40 €
5€