Hotline tonë:
+49 (0) 2428/8198992
Dyqan Certified internet
3 vit garanci për të gjitha pajisjet
Blerje urdhëron dhe më shumë
Nga një vlerë të rendit të 59 €, ju japim shpenzimet e transportit detar!
Dhurata nga 49,00 €
Ju jeni këtu: Nail Projektimi / Seti Startues
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode SALE10

Seti Startues

NAIL-EON pinca akriliku dhe lëkure thonjsh Seti Startues NAIL-EON pinca akriliku dhe lëkure thonjsh
8,00 € *
23,53 € / 100 g
NAIL-EON set xheli UV për shtëpi Seti Startues NAIL-EON set xheli UV për shtëpi
24,25 € *
10,41 € / 1000 g
YOUMAXX pedikyr Set Seti Startues YOUMAXX pedikyr Set
from 4,39 € *
YOUMAXX ndarës pedikyr gishtin 12 palë Seti Startues YOUMAXX ndarës pedikyr gishtin 12 palë
7,96 € *
19,41 € / 100 g
Thumba thonjsh 50 St Seti Startues Thumba thonjsh 50 St
2,26 € *
nded LED Starter Set Seti Startues nded LED Starter Set
40,46 € *
Unaza thonjsh Seti Startues Unaza thonjsh
3,89 € *
YOUMAXX Pantofla pedikyr 12 çifte Seti Startues YOUMAXX Pantofla pedikyr 12 çifte
from 14,81 € *
9,03 € / 100 g
NAIL-EON set starues xheli UV me valixhe Seti Startues NAIL-EON set starues xheli UV me valixhe
30,13 € *
12,05 € / 1000 g
NDED set për mbushje me xhel UV, i vogël Seti Startues NDED set për mbushje me xhel UV, i vogël
11,57 € *
5,03 € / 100 g
Nail petë - Silver Seti Startues Nail petë - Silver
2,07 € *
34,50 € / 100 g
NDED set prove me xhel UV, i madh Seti Startues NDED set prove me xhel UV, i madh
9,09 € *
60,60 € / 100 ml
Fizz - Një grup i thua Seti Startues Fizz - Një grup i thua
1,53 € *

Ju lutem zgjidhni duhur nën-kategori të Seti Startues:

Thonjtë artet seti
Kits hartuar me kujdes thonjsh lejojë dizajn thonjsh në variacione ndonjëherë të reja dhe krijuese. Elementet thonjsh thonjsh e çdo grup mund të kombinohen lirisht dhe dizajn magji thonjsh nga ekstravagante në elegant në thonjtë natyrore dhe artificiale. Të kombinime të elementeve individuale janë të koordinuara në mënyrë që një imazh harmonike të përgjithshëm.
Seti Manikyr
Vë manikyr thjesht përfshijnë gjithçka që nevojitet për thonjtë i zoti. Përcakton përfshijnë mjete praktike për paraqitjen dhe lustrim, por edhe për shkurtimin e thonjve. Varësisht nga qëllimi dhe madhësia janë të përshtatshme për marrëveshjet për thonjsh profesional thonjsh, për shtëpi ose për një manikyr të shpejtë në lëvizje.
Pedikyr Sets
Kujdesi për një nga pjesët më të rëndësishme të trupit të sigurojë sete pedikyr. Kombinimet inteligjente përfshijnë çdo gjë të nevojshme për një këmbë të bukur dhe të pastër. Me përdorim të rregullt, këmbët jo vetëm të duket i pastër dhe të bukur, por gjithashtu falenderoj përpjekje me qëndrim të qëndrueshme dhe një ndjenjë të mirë të trupit.
Sete Xhel
Përzgjedhje të madhe të UV xhel dhe kit kits xhel LED motorino me pajisje premium për fillestar dhe Salons thonjsh. Xhel UV dhe LED Xhel Nail Dizajn Starter grupe përfshijnë të gjitha produktet që janë të nevojshme për një modelim profesional thonjsh. Produktet e nded mos përmbajnë MMA ( methacrylate metil )." Fotografitë janë për....
Sete Color Xhel
Bota e xhel ngjyra mban hije të gatshëm të panumërta dhe efekte të ndryshme. Kjo nuk është gjithmonë e lehtë për të vendosur. Këtu krijuar Farbgel vendos një lehtësim të vërtetë. Kits kombinuar ngjyrat dhe gels UV që përshtaten së bashku - kjo lehtëson një Nail koherente, krijon efekte tërheqëse për shtresat e modelit gozhdë dhe siguron fije, me dizajn të mirë për nevojat e xhel thonjsh.
Sete Gel Llak
Ata që duan të kursejnë hartimin e komponenteve individuale për dizajn gozhdë që është vetëm e drejtë me sete gel llak nga dyqanin tonë. Sidomos për fillestar, kombinimet e hartuar me kujdes e veshjeve të karbonit dhe të mjeteve të ndryshme të punës janë ideale. Kits përmbajnë ngjyra të gjatë të qëndrueshme me ngjyra në ngjyra të ndryshme dhe kombinime. Cover Full si edhe gozhdë përfytyruar në thonjsh natyrore që do të gjithnjë e në ndryshim meze.
Sete Akriliku
Nëse për shkak të stresit të vazhdueshëm thonjtë tuaj e kanë humbur shkëlqimin e tyre natyral dhe duken të topitur dhe të thyer, atëherë ata kanë nevojë për relaksim. Manikyri, xheli, tretësit dhe ngjitësi ndikojnë negativisht tek thonjtë duke i tharë...
Sete provë
Realizimi i thonjve artificialë nuk është i thjeshtë dhe ju duhet të ushtroheni për këtë. Nëse nuk jeni të sigurt nëse doni apo jo të mësoni vërtetë dizenjimin e thonjve artificialë atëherë mos blini një set të shtrenjtë me sasi të madhe xhelrash apo...

Setet për dizenjimin e thonjve ju ofrojnë gjithçka që ju nevojitet për një dizenjim profesional thonjsh. Setet janë organizuar në mënyrë aq praktike sa edhe ata që janë fillestarë në fushën e dizenjimit të thonjve mund të punojnë me lehtësi dhe kanë në dispozicion të gjitha materialet që ju nevojiten. Nga ana tjetër si ata që kanë studio profesionale thonjsh edhe ata që për nga profesioni janë artistë thonjsh duhet të mbulojnë kostot e tyre: materialet e përdorura janë të një cilësie shumë të lartë dhe i përgjigjen standardeve evropiane në të gjitha kuptimet. Këto produkte nuk lënë asnjë dëshirë tuajën pa realizuar, ato vijnë direkt nga prodhuesi, prandaj ne jemi në gjendje tu garantojmë një raport të mirë çmim – cilësi.

Ju do të gjeni në dyqanin tonë online setet e ndryshme për dizenjimin e thonjve, sigurisht që ne kemi bërë një grupim praktik gjithçka në një kuti për të gjitha nevojat tuaja. Përkrah seteve të xhelit dhe seteve të akrilikut të linjës së produkteve Vylet-Nails ju do të gjeni edhe sete me produkte xheli nga, sete me produkte akriliku, një set rimbushës të firmës dhe sigurisht mostra me dizenjo thonjsh. Setet janë të pajisura me aparatin forcues me Timer, të gjitha materialet dhe veglat e nevojshme. Ju mund të merrni gjithashtu edhe tipsa dhe ngjitëse të një cilësie të mirë, të cilët janë dhe të sinkronizuar me materialet e tjera. Këto sete janë veçanërisht atraktive për të pajisur studiot e reja të thonjve. Ashtu si pothuaj tek të gjithë produktet e tjera të sortimentit tonë, edhe tek këto sete niveli i çmimeve lëviz në varësi të porosisë, d.m.th çmimet e blerjes me shumicë janë më të leverdishme se ato të blerjes me pakicë.

Produktet e nded e.K. nuk përmbajnë MMA (methacrylate metil).


Oferta ekskluzive.Vetëm për ju. Regjistrohu tani kupon vlefshme deri 31.12.2012, sapo që një përdorues mund të shfletoni nga blerjen vlerën e 40 €
5€
nded ndërkombëtar