Hotline tonë:
+49 (0) 2428/8198992
Dyqan Certified internet
3 vit garanci për të gjitha pajisjet
Blerje urdhëron dhe më shumë
Nga një vlerë të rendit të 59 €, ju japim shpenzimet e transportit detar!
Dhurata nga 49,00 €
Ju jeni këtu: Nail Projektimi / Seti Startues / Pedikyr Sets

Pedikyr Sets

YOUMAXX pedikyr Set Pedikyr Sets YOUMAXX pedikyr Set
from 3,73 € *
NAIL-EON set xheli UV Pedikyr Sets NAIL-EON set xheli UV
from 38,41 € *
YOUMAXX ndarës pedikyr gishtin 12 palë Pedikyr Sets YOUMAXX ndarës pedikyr gishtin 12 palë
from 2,58 € *
6,29 € / 100 g
YOUMAXX Pantofla pedikyr 12 çifte Pedikyr Sets YOUMAXX Pantofla pedikyr 12 çifte
from 9,95 € *
6,07 € / 100 g
YOUMAXX pedikyr Set 5 in 1 Pedikyr Sets YOUMAXX pedikyr Set 5 in 1
4,49 € *
-45%
YOUMAXX pedikyr Set 4 in 1 Pedikyr Sets YOUMAXX pedikyr Set 4 in 1
3,48 € *
-45%
YOUMAXX pedikyr Set 3 in 1 Pedikyr Sets YOUMAXX pedikyr Set 3 in 1
2,04 € *
-45%

Ujdisur nga koka deri te këmbët. Ky mendim nuk është zbatuar plotësisht në shumë raste. Këmbët janë më të rëndësishme, për fat të keq, shpesh në pjesët më se të lënë pas dore të trupit. Ata na mbajnë në mënyrë të besueshme për shumë vite, mund të shtrydh në këpucë të shtrënguar ventiluar dobët dhe nuk ende të gjata që zgjasin edhe me ngarkesa të larta. Prandaj kujdes këmbë është shumë e rëndësishme.

Ndërsa pedikyrist shqetësuar kryesisht me aspektet shëndetësore të kujdesit këmbë, projektuesi thonjsh, bën grupe tona pedikyr që janë të mirëmbajtura dhe këmbët e bukura në fushën e kozmetike. Në veçanti, toenails mund të ujdisur profesionalisht me produktet në grupe të kujdesit tonë. Gjithashtu, mjetet janë në dispozicion që mund të lejojë vetë butësisht të hequr calluses dhe këmbë plasaritur.

Kur pedikyr, çdo gjë rrotullohet rreth këmbës. Kits pedikyr përmbajnë të gjitha mjetet e nevojshme për një manikyr profesional në shtëpi ose në sallon thonjsh. E rëndësishme është kryesisht një njësi të fuqishme mulliri, e cila mund të përdoret në një shumëllojshmëri të gjerë të eseve shumë fleksibël. Kështu, është e mundur të paraqesë thonjtë me pak përpjekje apo manikyrin. Sidomos thonjtë shpesh shumë të trasha gishtin e madh mund të jetë në mënyrë të butë dhe në mënyrë efektive të marrë në formë. Ejani vendos pedikyr, për shembull, në një rast praktik vështirë. Të gjitha komponentët janë të organizuar në këtë mënyrë në mënyrë të qartë, mund të ruhen në mënyrë të sigurtë dhe compactly dhe lehtë mund të transportohen si të nevojshme. Kjo zgjeron fushëveprimin e punës, për shembull në sallon mobil thonjsh një pikë të rëndësishme dhe tërheqëse që mund të veprojë si një pikë të veçantë të shitjes.

Përveç thonjsh vetë mund të mbahet me artikuj të ndryshëm që mbulojnë lëkurën e këmbës. Ajo gjithmonë varet nga këmbë për formimin kallo. Kjo mbron lëkurën e ndjeshme kështu që për shembull në topin apo thembra. Nëse kornea është tepër i trashë, ka lot dhe ndryshime të dhimbshme. Kështu, ajo mund të mos marrë atë larg, shtresa mbrojtëse duhet të hiqet rregullisht. Rreth bluarje accessory që mund të vendoset në korne router tepërt është hequr në mënyrë të besueshme. Një footbath pasuese, të tilla si vajguri mban këmbët përveç kësaj dhe e bën të butë dhe i përkulshëm. Ashtu si përcakton pedikyr janë edhe banjot parafine dhe produkte të tjera të kujdesit të lëkurës në mënyrë specifike për të gjetur këmbët e tyre në Store nded online.

Shfletoni nëpër dyqanin tonë online dhe për të gjetur grupe pedikyr dhe shumë produkte të tjera për kujdesin dhe beautification e këmbëve apo artit krijues e thonjve jo vetëm për toenails! Cilësia e produkteve, një gamë e gjerë dhe një shërbim të shpejtë e ofrimit dhe kushte të drejta të produkteve tona edhe më shumë argëtim në zgjedhjen, blerjen dhe përdorimin!

Oferta ekskluzive.Vetëm për ju. Regjistrohu tani kupon vlefshme deri 31.12.2012, sapo që një përdorues mund të shfletoni nga blerjen vlerën e 40 €
5€