Hotline tonë:
+49 (0) 2428/8198992
Dyqan Certified internet
3 vit garanci për të gjitha pajisjet
Blerje urdhëron dhe më shumë
Nga një vlerë të rendit të 59 €, ju japim shpenzimet e transportit detar!
Dhurata nga 49,00 €
Ju jeni këtu: Nail Projektimi / Seti Startues / Sete Akriliku
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode SALE10
Kit profesional akrilik për manikyr të përsosur french me modelim akrilik
Ngjyra e imazheve mund të ndryshojnë.
Details
+

Për hyrje si një stilist thonjsh / f është shumë i nevojshëm, si një motorino grupe janë vetëm të drejtë. Nëse ju doni të sipërmarrje në një modelimin akrilik që shkon veçanërisht i mirë me një grup akrilik, ku çdo gjë është e përfshirë. nded me grup profesional tonë akrilik, që ju të merrni një pajisje të plotë themelore për më të bukura dokumenteve thonjtë akrilik.

Varg ynë gjerë përfshin per akrilik pluhur 30g në të qartë, rozë dhe të bardhë. Kështu, një vështrim i bukur francez manikyr janë të krijuar. Për më tepër, 100ml të lëngshme akrilik, tre drejtë dhe të lakuar pro-fotografi në zhavor 100/180 respektivisht, një tampon dhe një shkëlqim të lartë bllok lustrim janë të shënuara në ngjyrë blu. Cleaner 100ml, një furçë akrilik dhe një gotë Dish Dappen janë gjithashtu pjesë e ofertës si një abetare për ultra-firmës rrokje. Për zgjatje thonjsh, vendosur përfshin një kuti tip me 100 këshilla, dy zam gozhdë në 3 ml dhe një thonjsh prestar. Dhjetë shkop druri dhe një listë e 500 Zelletten përfunduar ofertën. Përveç kësaj, ju do të merrni një manual udhëzim të detajuar, kështu modelimin e përsosur tuaj akrilik, asgjë nuk qëndron me grup nded Acyrl profesional në rrugë të drejtë.

Ne ju garantojnë cilësi të lartë të produkteve tona. Besimi vitet tona të përvojës prodhimit dhe të bindë veten nga produktet tona, ju do të jetë plotësisht i kënaqur dhe të kënaqur. Merrni përparësi të vendosur tonë të gjerë dhe të sjell në mendje teknikën më të bukur akrilik.

viskozitet
+
i hollë medium i trashë
Vulë
+
Feedback
+
Vlerësimet e përgjithshme
4.6
Përmbledhje
5
0
4
1
3
0
2
0
1
0

Nuk ka komente në atë gjuhë për këtë artikull.

Oferta ekskluzive.Vetëm për ju. Regjistrohu tani kupon vlefshme deri 31.12.2012, sapo që një përdorues mund të shfletoni nga blerjen vlerën e 40 €
5€
nded ndërkombëtar