Hotline tonë:
+49 (0) 2428/8198992
Dyqan Certified internet
3 vit garanci për të gjitha pajisjet
Blerje urdhëron dhe më shumë
Nga një vlerë të rendit të 59 €, ju japim shpenzimet e transportit detar!
Dhurata nga 49,00 €
Ju jeni këtu: Nail Projektimi / Seti Startues / Sete Akriliku
NDED set akriliku për thonj problematikë
Ngjyra e imazheve mund të ndryshojnë.
Details
+

"Nail Nail Design probleme direkt nga prodhuesi në gel UV prerjes avantazh dhe zhvillimin akrilik. Nails Nail problem të projektimit të cilësisë më të lartë drejtpërdrejt nga sallon gozhdë manikyr Nail prodhues design-Design-Euro-Discount.

- Nail Nail Design problem është i veçantë për të gjitha llojet e gozhdëve në shtëpinë tonë
projektuar dhe prodhuar

- Latest Design Nail gel UV / teknologji akrilik, më në fund, për të mundësuar aderimin 100%
edhe në problemin më ekstreme thonjtë

Përmbajtja:
- Abetare 15 ml
- Thonjtë artificiale, të lëngshme akrilik XL 1000 ml
- Pluhur Clear akrilik me luksoze 30g Gilb mikro-Stop
- Akrilik Powder Micro luksoze franceze të bardhë me Gilb-Stop 30g
- Akrilik Powder luksoze trëndafila Mikro Gilb-Stop 30g

- Nail Design nënshkrimin xhel ml 15

- Gozhdë design UV xhel modelimit udhëzime

- Nail Design gozhdë akrilik grupe të udhëzimeve

- UV-xhel shkakton lista

Pas largimit të kujdesshëm të çdo thonjve ekzistuese manikyrin e thonjve natyror paraqitet në formën e njëjtë.

Gjej të këshillit ideal dhe i përsosur koordinimin. Këshilli duhet të jetë një e mirë "punë e lehtë", me sipërfaqe tryezë dhe thonjtë brazdë. Këshilli është i saktë nëse ajo paraqet një zgjerim natyror të gozhdë natyrore.

Përgatitur nga gozhdë natyrore duhet të pastrohen me znezhyryuvachah të pastër /. Vetëm një pastrim të plotë dhe degreasing artificiale natyrore gozhdë thonjtë forca optimal mund të arrihet.

Enter zam zakon tip-Tipunterseite gozhdë.

Tani vendin e tip me një presion të lehtë, është një gozhdë e natyrshme. Kushtoj vëmendje të këtij operacioni, ajrit të mos bien në kurth. Si të gozhdë than zam shumë shpejt, duhet të përdoret shpejt dhe me lehtësi.

Me reagime të veçanta profesionale Bordi Cutter ju të prera në gjatësinë e dëshiruar dhe mund të ketë para-përcaktojnë formën e thonjve.

Konvertimi i gozhdë natyrore të shqyrtojnë me kujdes linjë e propozuar me një shkop të butë.
Për të bërë gjëra të thjeshta, ju mund të anoj-Blender mund të përdoret.

Tani ekonomikisht si abetare e përshtatshme / kordon të përdoret vetëm për thonjtë natyrore. plotësisht të thatë.

Dip modelin e furçë e parë gjellë përzierjen me akrilik të lëngshme dhe pastaj të shkoni në një furçë të lagur në pluhur mbushur pjatë përzierjen. Ajo formon një top të vogël, duke ndaluar së pari në Tipspitze. Mbajë furçë të sheshtë dhe model, forma e parë gozhdë. Dytë dhe të tretë gozhdë Ball akrilik nga qendra e në masë është aplikuar për të matricës dhe simulimi.

Nëse keni vendosur në teknikën klishe (letër templates / roll), (për të zgjatur gozhdë natyrore pa bën), kështu që ju lutemi, shumë e templates vetëm gozhdë natyrore. Përbërjen e parë topin akrilik është pastaj kurdisën një template dhe është formuar me një furçë të sheshtë për të aplikuar një gozhdë. Topin e dytë ose ndoshta të tretë u ndal në mes të gozhdë matricës dhe modeli pikë. Nëse ju zgjidhni thonjtë natyrore, sidomos kur punon me pluhur të bardhë akrilik gozhdë. Ajo nuk mund të përdoret në cuticles!

parregullsi të vogla, korrigjimin e formës dhe si një file apo bllok lëmues për të kompensuar të bllokuar zezë dhe e bardhë polare. vula Perfect Veshje me shkëlqim në UV Gel 15 ml tonë "

Përmasat
+
0.213 Metër (m)
0.22 Metër (m)
0.134 Metër (m)
Vulë
+
udhëzime
+

Hapi 1: Bëni përgatitjen e thonjve për modelim duke bërë tërheqjen e lëkurës së thonjve.

Hapi 2: Sheshoni thonjtë natyral me ndihmën e zbutësit (Buffer).

Hapi 3: Lagni furçën me solucionin akrilik.

Hapi 4: Vendosni furçën e njomë vertikalisht në pluhurin akrilik dhe prisni deri sa të jetë formuar një top I vogël në majën e furçës.

Hapi 5: Vendosni topin e vogël mbi thua dhe modeloni strukturën e thonjve.

Hapi 6: Kur modelimi të jetë përfunduar dhe tharë plotësisht, ju duhet të gërryeni thonin për t'i dhënë formë dhe ta lustroni deri në një shkëlqim të lartë.


Këshillë: si veprim përfundimtar ju mund të aplikoni një xhël mbyllës për shkëlqim.Feedback
+
Vlerësimet e përgjithshme
4.3333
Përmbledhje
5
2
4
0
3
1
2
0
1
0

Nuk ka komente në atë gjuhë për këtë artikull.

Oferta ekskluzive.Vetëm për ju. Regjistrohu tani kupon vlefshme deri 31.12.2012, sapo që një përdorues mund të shfletoni nga blerjen vlerën e 40 €
5€
nded ndërkombëtar