Hotline tonë:
+49 (0) 2428/8198992
Dyqan Certified internet
3 vit garanci për të gjitha pajisjet
Blerje urdhëron dhe më shumë
Nga një vlerë të rendit të 59 €, ju japim shpenzimet e transportit detar!
Dhurata nga 49,00 €
Ju jeni këtu: Nail Projektimi / Seti Startues / Sete Akriliku
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode SALE10
Vylet-Nails set profesional akrilik për teknikën e modelimit thonjsh akrilik
Ngjyra e imazheve mund të ndryshojnë.
Details
+

Vylet-Nails Nail Nail Design akrilik Set për studiot profesionale, pajisjet themelore përfshin thonjtë të përsosur. Vylet-Nails Nail Design akrilik Nail Salon Set në cilësinë më të lartë direkt nga prodhuesi Nail Design-Euro-Discount.

Përmbajtja:

1x Vylet 10g qartë akrilik pluhur
1x Vylet 10g akrilik Pink Powder
1x Design Nail akrilik pluhur 10g White
1x 100ml Vylet akrilik lëngshme
3x fotografi profesionale drejt 100/180
3x fotografi profesionale vendosur 100/180
1x Design Nail Buffer
1x të lartë të bllokut gloss lustrim blu
1x Vylet Cleaner 100ml Special
Arti 1x Nail akrilik furçë
Xhami 1x-Dappen Dish
Abetare 1x Vylet
1x Tip-Box 100 këshilla
3ml 2x Ngjitës Nail
1x Nail-Cutter
1x Design Nail Rose Wood Sticks (5 copë)
1x Roll Zeletten 500
1x Një manual të detajuara të projektimit gozhdë

Përmasat
+
0.301 Metër (m)
0.139 Metër (m)
0.258 Metër (m)
Vulë
+
udhëzime
+

Hapi 1: Me Setin tonë Vylet Nails Acryl, ju do të merrni të gjithçka që ju nevojitet për një modelim akrilik. Filloni me përgatijen e thonjve natyral.

Hapi 2: Largoni pluhurin.

Hapi 3: Ngjitni këllëfët dhe shkurtoni ato.

Hapi 4: Gërryeni.

Hapi 5: Aplikoni Primerin.

Hapi 6: Tani mund të filloni me modelimin duke përzier materien e lëngshme me pluhur me ndihmën e furçës.

Hapi 7: Topi I vogël kremoz në majë të furçës akrilike tani mund të shpërndahet mbi thonj.

Hapi 8: Modeloni thonjt.

Hapi 9: Thonjt të gërryhen për formën e duhur dhe të lustrohen për shkëlqim të lartë+.


Këshillë: Pasi të keni përfunduar, aplikoni një xhël përmbyllës, më anë të së cilës thonjtë do të marrin shkëlqimin e duhur.Feedback
+
Vlerësimet e përgjithshme
4.4
Përmbledhje
5
9
4
5
3
2
2
0
1
0

Nuk ka komente në atë gjuhë për këtë artikull.

Oferta ekskluzive.Vetëm për ju. Regjistrohu tani kupon vlefshme deri 31.12.2012, sapo që një përdorues mund të shfletoni nga blerjen vlerën e 40 €
5€
nded ndërkombëtar