Hotline tonë:
+49 (0) 2428/8198992
Dyqan Certified internet
3 vit garanci për të gjitha pajisjet
Blerje urdhëron dhe më shumë
Nga një vlerë të rendit të 59 €, ju japim shpenzimet e transportit detar!
Dhurata nga 49,00 €
Ju jeni këtu: Nail Projektimi / Seti Startues / Sete provë
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode SALE10
Mostra akrilik vendosur për inkorporimin në modelimin akrilik temë
Ngjyra e imazheve mund të ndryshojnë.
Details
+

"gozhdë Nail design akrilik vendosur në cilësisë më të lartë studio direkt nga prodhuesi Nail-Design-Euro-Discount. design akrilik gozhdë kit për tregti dhe shitje me pakicë në zbritje të çmimeve.

1x Nail Design agjent abetare lidhjes
1 x 5g akrilik pluhur-i qartë
100ml 1x Nail Design akrilik Liquid
10x Tips

Provoni akrilik tonë të projektimit të sistemit gozhdë me rezultate unik. "

Përmasat
+
0.15 Metër (m)
0.099 Metër (m)
0.044 Metër (m)
Vulë
+
Feedback
+
Vlerësimet e përgjithshme
4.75
Përmbledhje
5
3
4
1
3
0
2
0
1
0

Nuk ka komente në atë gjuhë për këtë artikull.

Oferta ekskluzive.Vetëm për ju. Regjistrohu tani kupon vlefshme deri 31.12.2012, sapo që një përdorues mund të shfletoni nga blerjen vlerën e 40 €
5€
nded ndërkombëtar