Hotline tonë:
+49 (0) 2428/8198992
Dyqan Certified internet
3 vit garanci për të gjitha pajisjet
Blerje urdhëron dhe më shumë
Nga një vlerë të rendit të 59 €, ju japim shpenzimet e transportit detar!
Dhurata nga 49,00 €
Ju jeni këtu: Nail Projektimi / Seti Startues / Sete Xhel

Sete Xhel

NAIL-EON set xheli UV Sete Xhel NAIL-EON set xheli UV
from 38,41 € *
NAIL-EON set xheli UV për shtëpi Sete Xhel NAIL-EON set xheli UV për shtëpi
from 18,65 € *
8,00 € / 1000 g
NDED set për mbushje me xhel UV Sete Xhel NDED set për mbushje me xhel UV
9,00 € *
11,69 € / 1000 g
NDED set për mbushje me xhel UV, i vogël Sete Xhel NDED set për mbushje me xhel UV, i vogël
3,63 € *
1,58 € / 100 g
NDED xhel me ngjyrë PURE Sete Xhel NDED xhel me ngjyrë PURE
11,90 € *
NAIL-EON set starues xheli UV me valixhe Sete Xhel NAIL-EON set starues xheli UV me valixhe
from 44,54 € *
18,03 € / 1000 g
Vylet Nails Revolution NAIL-EON set xheli Sete Xhel Vylet Nails Revolution NAIL-EON set xheli
80,90 € *
22,04 € / 1000 g
nded LED Starter Set Sete Xhel nded LED Starter Set
69,45 € *
Promed UV Gel Set Faqj Sete Xhel Promed UV Gel Set Faqj
53,48 € *
22,95 € / 1000 g
UV xhel Set dhe kits xhel LED motorino për fillestar harton thonjsh dhe Salons thonjshtë blerë në internet
Fillestar thonjsh design për të ruajtur në blerjen e UV Xhel Set dhe xhel LED kits motorino shumë të holla dhe në çast marrin një gamë të plotë në mënyrë që të ushtrojë një Naxhelmodellage plotë mund. Profesionale Kits UV xhel motorino dhe LED motorino xhel sërë nded kanë çertifikatat të shumta dhe janë sigurisht gjithashtu në dispozicion me fletat e të dhënave të sigurisë. Fillestar mund të gëzojnë të produkteve të cilësisë më të lartë në fushën e artit thonjsh, si këto vijnë menjëherë nga nded prodhuesi kryesor. UV LED xhel dhe vendos xhel motorino për këtë arsye janë të përshtatshme të përkryer për Salons thonjshmë prestigjioze dhe dyqanet online. Kujdesur mirë për thonjtë janëbizhuteri të çdo dorë grua. Ju mund të shkëlqejnë si bizhuteritë janë të dy thekse me ngjyrë dhe stoli të duken elegante ose si një të vërtetë diçka tërheqëse - me pak fjalë, ata janëkrem mbi tortë e një pamje të mirë të mirëmbajtura dhe të mirë- koordinuar. Por një trajtim i tillë i zhytur në mendime dhe artful tendos thonjtë natyrore dhe i lë ata përgjithmonë i brishtë, plasaritur dhe të shurdhër shfaqet. Kjo jo vetëm duket i shëmtuar, por edhe favorizuar sëmundje infektive në fushën e thonjsh dhe lëkurën përreth - një gjë të pakëndshme. Thonjtë artificiale mund të ruajë dhe të mbrojë thonjshnatyrore. Sepse ata janë si një film i hollë mbrojtëse mbi thonjtë natyrore dhe dizajn thonjsh mund Coatings, zgjidhje dhe ndikimet e mjedisit nuk vijnë pranë thonjsh. Në veçanti, fleksibël dhe të butë, por mjaft e qëndrueshme ndaj ngarkesave mekanike thonjtë xhel janë të përshtatshme për të dhënë mrekullisht thonjshnatyrore një trajtim të merituar për t'u kujdesur dhe shërim. Produktet xhel në gamën tonë janë të sigurta, të kualitetit të lartë dhe të krahasohen të përkryer. Le një dizajn të thjeshtë thonjshnë stilin e manikyr francez, por mund të jetë tuned edhe me ngjyra, rhinestones, inlays, stickers dhe bizhuteri të tjera. "Në faqet e mëposhtme të thonjshkatalogun tonë të artit që ju do të gjeni cleverly vënë së bashku vendos që të ju jap prodhimin efikas të zbukurime thonjtë xhel lejojnë. Përveç UV Xhel & LED me ngjyrë Starter Kit, llampat UV, udhëzimet dhe broshura informative për thonjtë xhel, ne ju ofrojmë të gjitha produktet e kërkuara xhel, si mjet i duhur për hartimin e thonjve xhel ."
Produktet e nded e.K. nuk përmbajnë MMA ( methacrylate metil ).

Oferta ekskluzive.Vetëm për ju. Regjistrohu tani kupon vlefshme deri 31.12.2012, sapo që një përdorues mund të shfletoni nga blerjen vlerën e 40 €
5€