Hotline tonë:
+49 (0) 2428/8198992
Dyqan Certified internet
3 vit garanci për të gjitha pajisjet
Blerje urdhëron dhe më shumë
Nga një vlerë të rendit të 59 €, ju japim shpenzimet e transportit detar!
Dhurata nga 49,00 €
Ju jeni këtu: Nail Projektimi / Seti Startues / Sete Xhel
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode SALE10
Thonjsh modeli bazë lokacioni për shtëpinë: UV xhel starter kit në një rast
Ngjyra e imazheve mund të ndryshojnë.
Details
+

"Nail Design Set UV Gel në një rast të volitshëm alumini për multi-funksion Salons gozhdë profesional. Nail Design Set UV Gel direkt nga prodhuesi Nail-Design-euro-Discount për dizajn profesional gozhdë.

Grup përbëhet nga:
- 1 rast shumë funksion-
- Pjesërisht pasqyruar 1x llamba UV (4x9W)
100ml 1x Nail Cleaner -
- Buffer 1x
- 1 x 3G Ngjitës Nail
- 1x UV-1-Faza Gel 15ml
- fotografi 1x profesionale vetëm 180/100
- 1x druri strips Rose (5 copë)
- 1 brushave
- 50 Këshilla
- 1 x manual detajuar "

Vulë
+
Feedback
+
Vlerësimet e përgjithshme
5
Përmbledhje
5
7
4
0
3
0
2
0
1
0

Nuk ka komente në atë gjuhë për këtë artikull.

Oferta ekskluzive.Vetëm për ju. Regjistrohu tani kupon vlefshme deri 31.12.2012, sapo që një përdorues mund të shfletoni nga blerjen vlerën e 40 €
5€
nded ndërkombëtar