Hotline tonë:
+49 (0) 2428/8198992
Dyqan Certified internet
3 vit garanci për të gjitha pajisjet
Blerje urdhëron dhe më shumë
Nga një vlerë të rendit të 59 €, ju japim shpenzimet e transportit detar!
Dhurata nga 49,00 €
Ju jeni këtu: Nail Projektimi / Seti Startues / Sete Xhel
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode SALE10
Vylet Nails NAIL-EON set me xhel UV
Ngjyra e imazheve mund të ndryshojnë.
Details
+

Vylet-Nails design gozhdë UV xhel caktuar është e përkryer për Salons gozhdë profesionale. Vylet-Nails Nail art UV xhel vendosur të cilësisë më të lartë direkt nga prodhuesit Vylet-thonjve dhe Naileon.

- Ideal për hapi juaj i parë në vetë-Studio Owner

Njësi Light:
- 1 x dritë gozhdë shërimin e projektimit në të bardhë apo argjendi (4x 9Watt)
- Me 3 minuta timer

UV-gels:
- 1x Vylet-Nails Studio-edicion, abetare, Type: 15ml
- 1x Vylet-Nails Studio-edicion, type: lidhjes 15ml
- 1x Vylet-Nails Studio-edicion Builder Gel, Type: u rrit - 15ml qartë
- 1x Vylet-Nails Studio-botim francez me ngjyrë, Type: White 15ml
- 1x Vylet-Nails Studio-edicion Finish Gel, Type: 15ml

Këshilla dhe Ngjitës:
- 1x pro-tip kuti të mbushura me 500 këshilla
- 1x Design Nail Nail 3ml Ngjitës

Tools:
- 1x krom pro-Tip Cutter
- 1x Nail furçë Design Studio-xhel
- 10x Pro Studio banane dosjeve, 100/180, të renditura sipas
- 10x profesionale vetëm studio paraqitjen, 100/180, të renditura sipas
- 1x Nail Design Buffer / bllok lëmues
- 1x Rose Wood Sticks (5 copë)
- 1x tableta qelizë 500Stück

Ngjyra të veçanta dhe të lëngjeve:
100ml 1x Nail Cleaner Special -

- 1 dizajn profesional udhëzime gozhdë punë

Vulë
+
Feedback
+
Vlerësimet e përgjithshme
5
Përmbledhje
5
3
4
0
3
0
2
0
1
0

Nuk ka komente në atë gjuhë për këtë artikull.

Oferta ekskluzive.Vetëm për ju. Regjistrohu tani kupon vlefshme deri 31.12.2012, sapo që një përdorues mund të shfletoni nga blerjen vlerën e 40 €
5€
nded ndërkombëtar