Hotline tonë:
+49 (0) 2428/8198992
Dyqan Certified internet
3 vit garanci për të gjitha pajisjet
Blerje urdhëron dhe më shumë
Nga një vlerë të rendit të 59 €, ju japim shpenzimet e transportit detar!
Dhurata nga 49,00 €
Ju jeni këtu: Nail Projektimi / Seti Startues / Seti Manikyr
Professional stërvitja thonjsh set për manikyr & pedikyr
Ngjyra e imazheve mund të ndryshojnë.
Details
+

Fotografi nga ana nganjëherë mund të konsumojnë dhe të lodhshme shumë kohë. Me NAIL-EON Nail stërvitja Profesionale - fotografi elektrike gozhdë vendosur puna praktika është thjeshtuar mjaft. Me thonj router dhe toenails mund të sillen në formën e duhur. Në të njëjtën kohë, pajisja mund të kompensojë pabarazinë në xhel apo thonjtë akrilik dhe madje mulli off kornea.

Së pari, fotografi NAIL-EON prestar profesionale gozhdë vendosur ose elektrike gozhdë bëri thirrje për përdorim duhet të jenë të përgatitur. Për këtë qëllim ju vendosni pajisjen në furnizimin me energji elektrike dhe e lidh atë me pedale këmbë. Nail Drill dorezes është siguruar me pin duhur prerëse dhe fundi Wired gjithashtu në njësinë kryesore. Pajisjet Nail Studio ofron mundësinë për të kaluar duke përdorur një switch toggle mes manualin dhe pedale këmbë. Duke përdorur kontrollues shpejtësi, shpejtësia e prerjes mund të rritet për të deri në 30.000 revolucione për minutë. Përveç kësaj, prestar gozhdë ka një rrjedhje dhe cilësi kthimi gozhdë profesional prestar sërë NAIL-EON për manikyr dhe pedikyr me Dorëz dhe pedale këmbë të blerë në internet. Profesionale Nail stërvitja vë për pasurim në thonjtë natyrore dhe thonjtë artificiale blerë lirë. Shih udhëzimet dhe video mbi teknikat e drejtë mulliri në thonjtë artificiale dhe thonjtë xhel këtu dhe të mësojnë. Gjithashtu, thonjtë akrilik, tekstil me fije qelqi thonjtë nuk janë problem për këtë router me cilësi të lartë në çdo Nagelmodellage në Nail Design Studio.

Ky grup ka garanci 3 vjet dhe përveç frezë dhe mbajtësit handpiece prestar handpiece, një pedale këmbë, pesë mulliri ndryshme qendrore dhe të rëndë cilindër me pesë rripa të ndryshme gërryes. Me pak përjashtime, të gjithë kunjat nded prestar me këtë cilësi të lartë pajisje profesionale janë të pajtueshme. Përjashtimet e vetme janë kunjat prestar me numrat pika 8053, 8077, 8078, 8132 dhe 8133


Feedback
+
Vlerësimet e përgjithshme
4.6
Përmbledhje
5
47
4
27
3
2
2
0
1
1

Nuk ka komente në atë gjuhë për këtë artikull.

Oferta ekskluzive.Vetëm për ju. Regjistrohu tani kupon vlefshme deri 31.12.2012, sapo që një përdorues mund të shfletoni nga blerjen vlerën e 40 €
5€
nded ndërkombëtar