Hotline tonë:
+49 (0) 2428/8198992
Dyqan Certified internet
3 vit garanci për të gjitha pajisjet
Blerje urdhëron dhe më shumë
Nga një vlerë të rendit të 49 €, ju japim shpenzimet e transportit detar!
Dhurata nga 49,00 €
Ju jeni këtu: Nail Projektimi / Seti Startues
Discount of 11,00 € from an order value over 199,00 € with Discountcode SUMMER2017
Gjerë manikyr & pedikyr set i fotografi thonjte YOUMAXX - 6 copë
Details
+

Pedikyr është shpesh neglizhohet. Këmbët Ja si shumë vëmendje duhet t'i kushtohet mënyrës se si thonj. Këmbët janë të ujdisur sidomos në verë për një pamje të bukur, kur ju të kandidojë zbathur ose me sandale. Në dimër, këmbët zakonisht janë të fshehura në stockings dhe këpucë ose çizme, por kujdesi i tyre nuk duhet të neglizhohet. Me manikyr tonë YOUMAXX & Skedari pedikyr, ju keni mjet i përsosur. Në grupin e 7-copë është një bateri-powered skedë me të bashkëngjitni skedarë të ndryshme (kon Bukura kokërr, mbartës gjobë dhe të përafërt lëkurës, ese lustrim, një ese për formësimin, ese gjobë dhe i trashë dhe një ese mbi kornea).

Me këto ese pedikyr tuaj / manikyr, asgjë nuk qëndron në rrugën.
Në këtë kuti luksoze, ju mund të pranojë manikyr pedikyr YOUMAXX & Skedari kudo me se edhe i përshtatet në kuletë tuaj dhe gjithashtu ajo është gjithashtu e lehtë.
Nga tani e tutje, të marrë kujdesin e duarve të tua dhe këmbët është një meze.
Thjesht hidhini një sy në dyqanin tonë në, nuk ju ende do të gjeni disa ndihmës të dobishme për kujdesin tuaj.

Përmasat
+
0.01 Metër (m)
0.17 Metër (m)
0.05 Metër (m)
Feedback
+

Nuk ka komente në atë gjuhë për këtë artikull.

Oferta ekskluzive.Vetëm për ju. Regjistrohu tani kupon vlefshme deri 31.12.2012, sapo që një përdorues mund të shfletoni nga blerjen vlerën e 40 €
5€
nded ndërkombëtar