Hotline tonë: +49 (0) 2428/8198992
Dyqan Certified internet
Mbi 150 xhel LED
3 vit garanci për të gjitha pajisjet
Nga një vlerë të rendit të 29 €, ju japim shpenzimet e transportit detar!
Ju jeni këtu: Nail Projektimi / Substanca të lëngshme / Pastrimi, dezinfektimi + largimi
Bacillol 30 Foam und Schaumsprühkopf Set

Details
+

NDEDs Bacillol 30 Foam dhe të vendosur llak është e përkryer starter kit për dezinfektim sipërfaqe të besueshme në hartimin bukurinë tuaj gozhdë, ose studio pedikyr.
Hartman / Bode ka për dekada të tëra qenë prodhuesi kryesor ndërkombëtar e sipërfaqeve dhe dezinfektimit dorë në fushën e pajisjeve mjekësore. Me Foam përgatitjen Bacillol 30 ka Hartman / Bode, një produkt më të shpejtë për dezinfektim, por efektive butë zhvilluar sipërfaqe.
Për shkak të përmbajtjes së ulët të saj të alkoolit prej 30%, përgatitjes është gjithashtu i përshtatshëm për sipërfaqe të ndjeshme plastike pa sulmuar. Produkti është ideal për shembull për përdorim në llampat UV, shtretër për rrezitje, tavolina prej druri dhe plastike, si dhe mbledhjen e pluhur.
Pavarësisht nga butësia e tij ndaj sipërfaqes produkt është shumë efektive kundër një spektër të gjerë të baktereve dhe viruseve. Ajo ka origjinën e vet në fushën e mjekësisë dhe për këtë arsye e mjaftueshme për të standardeve më të larta të cilësisë. Këto standarde të cilësisë duhet të zbatohen edhe në fusha të tjera, ku varet higjienën dhe pastërtinë.
Prandaj, ne rekomandojmë vetëm për të vënë në cilësi të lartë kur është fjala për higjenën e Desktop tuaj.

Këshilla për përdorim:
Associated me kokë llak, llak një shkumë të butë dezinfektues në sipërfaqe të pastrohen. Ju vetëm duhet të shpërndajë këto me një leckë të thatë dhe le aktin e drogës. Kërkesa është aq e lehtë - e ngjashme me një të pastër komerciale qelqi.

Në Fluids tonë kategorinë>, Pastrimi dezinfektimit + distancë ju do të gjeni më shumë produkte për dore dhe dezinfektimin sipërfaqësor dhe higjienës.

Përmasat
+

0.089 Metër (m)
0.184 Metër (m)
0.23 Metër (m)

Feedback
+

Vlerësimet e përgjithshme

5

Përmbledhje

5
1
4
0
3
0
2
0
1
0

Nuk ka komente në atë gjuhë për këtë artikull.

Oferta ekskluzive.Vetëm për ju. Regjistrohu tani kupon vlefshme deri 31.12.2012, sapo që një përdorues mund të shfletoni nga blerjen vlerën e 40 €
5€

nded ndërkombëtar