Hotline tonë:
+49 (0) 2428/8198992
Dyqan Certified internet
3 vit garanci për të gjitha pajisjet
Blerje urdhëron dhe më shumë
Nga një vlerë të rendit të 49 €, ju japim shpenzimet e transportit detar!
Dhurata nga 49,00 €
Ju jeni këtu: Nail Projektimi / Substanca të lëngshme / Pastrimi, dezinfektimi + largimi
Discount of 11,00 € from an order value over 199,00 € with Discountcode AUTUMN2017
Pedikyr manikyr & brushave pastruese për thonjsh
Details
+

Në Nagelmodellage me akrilik apo xhel nuk është shpesh problem se furçë ngurtësoj shpejt dhe janë kështu të papërdorshme. Me nded brushave Cleaner furçë dizajn gozhdë të qëndrojnë më gjatë.

Me këtë lëng, furçë mund të pastrohen gjatë naildesign:

Vetëm disa pika të rigon në një Zellette dhe tërheq furçë mbi tul pas çdo aplikim. Kjo të pastër mund të përdoret për furçë vërtetë-dhe sintetike e flokëve. Lëngu mund të dosed më optimale dhe më ekonomike kur ajo është transferuar në një shishe pompë. Në dyqanin tonë online shishe pompë tjetër ende lëngjeve të mëtejshme pastrimin dhe heqjen për të zgjedhur nga. NDED Brush Cleaner 70% - Nail Salon pastër furçë për thonjtë akrilik thonjtë xhel dhe dizajn gozhdë, manikyr francez dhe pedikyr.

Feedback
+
Vlerësimet e përgjithshme
4.6571
Përmbledhje
5
27
4
5
3
2
2
1
1
0

Nuk ka komente në atë gjuhë për këtë artikull.

Oferta ekskluzive.Vetëm për ju. Regjistrohu tani kupon vlefshme deri 31.12.2012, sapo që një përdorues mund të shfletoni nga blerjen vlerën e 40 €
5€
nded ndërkombëtar