Hotline tonë:
+49 (0) 2428/8198992
Dyqan Certified internet
3 vit garanci për të gjitha pajisjet
Blerje urdhëron dhe më shumë
Nga një vlerë të rendit të 49 €, ju japim shpenzimet e transportit detar!
Dhurata nga 49,00 €
Ju jeni këtu: Nail Projektimi / Substanca të lëngshme / Pastrimi, dezinfektimi + largimi
Discount of 11,00 € from an order value over 199,00 € with Discountcode WINTER2016
Pedikyr manikyr & brushave pastruese për thonjsh
Details
+

"brush Cleaner Nail Design thonjtë Salons profesional gozhdë. Nail Design Nails brushave Cleaner është e përkryer për pastrimin e furçë në modelimin design gozhdë.

- Nail Design Nails brushave Cleaner për të vërtetë - dhe furçë sintetike e flokëve

-. Gel UV, akrilik dhe tekstil me fije qelqi sculpting

- Pastrimi i lëngët për brushat tuaja dhe pajisjet

- Përmbajtja: 100ml

Feedback
+
Vlerësimet e përgjithshme
4.6571
Përmbledhje
5
27
4
5
3
2
2
1
1
0

Nuk ka komente në atë gjuhë për këtë artikull.

Oferta ekskluzive.Vetëm për ju. Regjistrohu tani kupon vlefshme deri 31.12.2012, sapo që një përdorues mund të shfletoni nga blerjen vlerën e 40 €
5€
nded ndërkombëtar