Hotline tonë:
+49 (0) 2428/8198992
Dyqan Certified internet
3 vit garanci për të gjitha pajisjet
Blerje urdhëron dhe më shumë
Nga një vlerë të rendit të 59 €, ju japim shpenzimet e transportit detar!
Dhurata nga 49,00 €
Ju jeni këtu: Nail Projektimi / Substanca të lëngshme / Pastrimi, dezinfektimi + largimi
Mbartës djersitje në mënyrë efektive për degreasing e thonjve
Ngjyra e imazheve mund të ndryshojnë.
Details
+

Нокти очистите Решење директно од произвођача Наила Дизајн је савршен за уклањање масноћа за нокте Нокти очистите Решење је посебна растварач за одмашћивање ексера пре и после моделирање ноктију дизајн..

Очистите нокте Искључено Решење највишег квалитета за професионалну ноктију дизајн.

- очистите Решење је савршен одмашћивач за нокте

- Искључено Нокти Чистоћа Решење је посебна растварач за одмашћивање ексера пре и после моделирање ноктију дизајн

- Садржај: 100мл

од 25 ком. налепнице на располагању "

Feedback
+
Vlerësimet e përgjithshme
4.2
Përmbledhje
5
46
4
16
3
5
2
0
1
0

Nuk ka komente në atë gjuhë për këtë artikull.

Oferta ekskluzive.Vetëm për ju. Regjistrohu tani kupon vlefshme deri 31.12.2012, sapo që një përdorues mund të shfletoni nga blerjen vlerën e 40 €
5€
nded ndërkombëtar