Hotline tonë:
+49 (0) 2428/8198992
Dyqan Certified internet
3 vit garanci për të gjitha pajisjet
Blerje urdhëron dhe më shumë
Nga një vlerë të rendit të 59 €, ju japim shpenzimet e transportit detar!
Dhurata nga 49,00 €
Ju jeni këtu: Nail Projektimi / Substanca të lëngshme / Pastrimi, dezinfektimi + largimi
nded Thonjsh pastruese Standard
Ngjyra e imazheve mund të ndryshojnë.
Details
+

Në Thonjsh ajo merr një shumë e lëngjeve për pastrim, dezinfektim dhe heqjen. pastruese Standardi ynë nded Thonjsh është përdorur edhe për të dezinfektoj, si dhe për të ulur djersitje që ndodh gjatë kurimit me gels UV pastruese ka një aromë të këndshme dhe vajrat e saj përmbante gjithashtu një efekt ushqyes. Për të siguruar një dizajn të përsosur Thonjsh dhe qëndrueshmëri, një punë të pastër është jashtëzakonisht e rëndësishme. Para se të aplikoni këshilla thonjte me një modelimit Thonjsh Thonjsh natyrore duhet të pastrohen dhe të degreased, si ajo mund të shkaktojë probleme me qëndrueshmëri e Tipglue dhe xhel.pastruese Thonjsh merr përsipër punën e pastrimit dhe degreasing besueshme. Me atë, çdo dorëzimi ekzistues Thonjsh natyrore është hequr dhe të përgatitur mirë, në mënyrë që tip mund të jetë ngjitur.pastruese Thonjsh është në dispozicion në tri madhësi të ndryshme të 100 ml 1000 ml, ose 5000 ml. Me pastruese Thonjsh xhel dhe mbetjet mund të hiqet nga furçë. Pas çdo shërimin e shtresës xhel formon një shtresë të ngjitet ngjitet në thonjtë. Kjo mund të hiqet lehtë me pastruese. Ju mund të mbështetet në vitet tona të përvojës në prodhim. Ne ofrojmë me cilësi të lartë në produktet tona që të merrni ju me çmime unbeatable. Bindur veten tonë të pastruese Thonjsh, ju do të jetë i bindur të efektit të saj të butë ende e besueshme, aroma të këndshme dhe vetitë e saj qetësues.

Feedback
+
Vlerësimet e përgjithshme
4.5111
Përmbledhje
5
30
4
11
3
2
2
1
1
1

Nuk ka komente në atë gjuhë për këtë artikull.

Oferta ekskluzive.Vetëm për ju. Regjistrohu tani kupon vlefshme deri 31.12.2012, sapo që një përdorues mund të shfletoni nga blerjen vlerën e 40 €
5€
nded ndërkombëtar