Hotline tonë:
+49 (0) 2428/8198992
Dyqan Certified internet
3 vit garanci për të gjitha pajisjet
Blerje urdhëron dhe më shumë
Nga një vlerë të rendit të 59 €, ju japim shpenzimet e transportit detar!
Dhurata nga 49,00 €
Ju jeni këtu: Nail Projektimi / Substanca të lëngshme / Pastrimi, dezinfektimi + largimi
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode SALE10
shishe nded për mbartës thua polonisht me sfungjer
Ngjyra e imazheve mund të ndryshojnë.
Details
+

Kur bën thonjtë, ka shumë e lëngjeve që janë të nevojshme gjatë proceseve të ndryshme. Ju keni lëngje për shembull për dezinfektim, pastrimin dhe heqjen. Jo vetëm të pastër dhe dezinfektoj duart dhe thonjtë, por edhe për të bërë të njëjtën gjë për mjetet dhe pajisjet. Higjiena dhe pastrimi janë jetike kur bën thonjtë, të paktën po aq e rëndësishme sa mjetet e drejtë dhe materiale.

Shpesh në fund të manikyr, thonjtë janë të lëmuar si finale përsosur. Por diçka mund gjithmonë të ndodhë, polish mund të merrni të dëmtuara ose gërvishtem. Normalisht ju do të keni për të hequr polish përdorur një jastëk pambuku dhe mbartës të lëngshme. Me këtë mënyrë, ekziston mundësia që gishtat e tjerë të merrni edhe disa nga të lëngshme dhe polish do të jetë i dëmtuar. Nded këtu polish mbartës thoi me shishe sfungjer është një ndihmë e përsosur. Ju thjesht vendosni gishtin tuaj në shishe, dhe le sfungjer për të hequr thonjve.

Shishe mund të rimbushet dhe ajo ka qenë gjithashtu i projektuar për t'u përdorur me mbartës tip. Tani heqjen këshilla mund të jetë me të vërtetë e lehtë dhe e thjeshtë. Ne ju ofrojmë cilësi më të lartë, besim përvojën tonë që ne kemi mbledhur gjatë viteve. Ky produkt mund të ju ndihmojë të hequr polish, të lehtë dhe të thjeshtë.

Përmasat
+
0.058 Metër (m)
0.058 Metër (m)
0.067 Metër (m)
Feedback
+
Vlerësimet e përgjithshme
4
Përmbledhje
5
2
4
0
3
0
2
1
1
0

Nuk ka komente në atë gjuhë për këtë artikull.

Oferta ekskluzive.Vetëm për ju. Regjistrohu tani kupon vlefshme deri 31.12.2012, sapo që një përdorues mund të shfletoni nga blerjen vlerën e 40 €
5€
nded ndërkombëtar