Hotline tonë:
+49 (0) 2428/8198992
Dyqan Certified internet
3 vit garanci për të gjitha pajisjet
Blerje urdhëron dhe më shumë
Nga një vlerë të rendit të 59 €, ju japim shpenzimet e transportit detar!
Dhurata nga 49,00 €
Ju jeni këtu: Nail Projektimi / Substanca të lëngshme / Përgatitja dhe përfundimi
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode SALE10
Me Thonjsh llak trashë hollë është reusable
Ngjyra e imazheve mund të ndryshojnë.
Details
+

Nails Llak i thonjëve hollë, gozhdë design nga prodhuesi është llak përsosur gozhdë hollë. thoi manikyrin sallon hollë gozhdë në cilësinë më të lartë.

Nail polish dizajn të hollë gozhdë direkt nga prodhuesi zbritje-euro. Nëse manikyrin e thonjve, por koha e tij është bërë i trashë, 1-2 pika gozhdë llak tretës për të marrë përmirësuese të shpejtë.

Pastaj shkundur design gozhdë manikyrin e thonjve të vetëm mbi dhe tashmë ai është e re përsëri.

Përmbajtja: 100ml

Feedback
+
Vlerësimet e përgjithshme
5
Përmbledhje
5
4
4
0
3
0
2
0
1
0

Nuk ka komente në atë gjuhë për këtë artikull.

Oferta ekskluzive.Vetëm për ju. Regjistrohu tani kupon vlefshme deri 31.12.2012, sapo që një përdorues mund të shfletoni nga blerjen vlerën e 40 €
5€
nded ndërkombëtar