Hotline tonë:
+49 (0) 2428/8198992
Dyqan Certified internet
3 vit garanci për të gjitha pajisjet
Blerje urdhëron dhe më shumë
Nga një vlerë të rendit të 59 €, ju japim shpenzimet e transportit detar!
Dhurata nga 49,00 €
Ju jeni këtu: Nail Projektimi / Substanca të lëngshme / Përgatitja dhe përfundimi
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode SALE10
NDED ngjitës special për thonjtë
Ngjyra e imazheve mund të ndryshojnë.
Details
+

"Nails design art UV të veçantë - vula vula 4000ml modeluar thonjtë - për studiot profesionale gozhdë Nails design art UV të veçantë -.. Vulë 4000ml direkt nga prodhuesi Nail-Design-Euro-Discount është e përkryer për të nënshkruar të gjitha thonjtë modeluar Nails design art UV të veçantë - vulë 4000ml ka për të thatë 2 minuta nën llamba UV.

Nails design art UV të veçantë - vulë 4000ml (përfundojë lartë ose pallto të lartë) është aplikuar si një manikyr gozhdë dhe ndërpreu nën dritën e pajisjes (120 sek.), Apo gjatë ditës (240 sec.) Pa probleme.

Ajo mbron të thonjve dizajn gozhdë modeluar, madje edhe në kushtet më të vështira dhe të shkëlqen edhe pas javësh.

Përveç kësaj, ajo mbron thonjtë nga yellowing dhe vepron si një sunblocker.

Mbrojtja e përkryer për thonjtë lëmuar, stampuar, ose modelimit frengjisht.

Ajo duhet të zbatohet trashë - si një xhel nënshkrimin gozhdë të projektimit dhe pastaj shtresa ngjitet duhet të pastrohen pas ".

Vulë
+
Feedback
+
Vlerësimet e përgjithshme
4
Përmbledhje
5
7
4
9
3
2
2
1
1
1

Nuk ka komente në atë gjuhë për këtë artikull.

Oferta ekskluzive.Vetëm për ju. Regjistrohu tani kupon vlefshme deri 31.12.2012, sapo që një përdorues mund të shfletoni nga blerjen vlerën e 40 €
5€
nded ndërkombëtar