Hotline tonë: +49 (0) 2428/8198992
Dyqan Certified internet
Mbi 150 xhel LED
3 vit garanci për të gjitha pajisjet
Nga një vlerë të rendit të 29 €, ju japim shpenzimet e transportit detar!
Ju jeni këtu: Nail Projektimi / Substanca të lëngshme / Përgatitja dhe përfundimi
Baza jonë e-pallto manikyrin e thonjve parandalon yellowing e thonjve

Details
+

"Baza Qendra Base Qendra Nail Nail Design 15ml polonisht për të gjithë të drejtpërdrejtë nga prodhuesi për Salons gozhdë profesionale. Baza shtresë bazë të projektimit gozhdë Qendra 15ml është aplikuar lehtë për thonjtë natyrore dhe të zgjasin jetën e ngjyra juaj bojë të konsiderueshme.

- bazë ideale për të gjitha gozhdë llak dhe projektimin e sistemeve

- abetare mbrojtëse kujdes për forcë dhe rezistencë

- Baza Qendra Nail Design Base Qendra 15ml forcon thonjtë dhe ndihmon ruajtjen e ngjyra e saj natyrore

- Smoothing sipërfaqen e thonjve

- mbështetje Extended e llak thonjsh

- Tested në thonjtë e ndjeshme dhe i brishtë

- Pa formaldehyde

- Pa toluen

- Pa kolofon

- Pa acrylates

- Nuk aromat ose preservatives

- Përmbajtja: 15 ml i qartë ose najloni "

Vulë
+

Ngurtësim përmes ajrit

Modelim thonjësh pa pajisje ngurtësuese: Zbukuroni thonjtë natyral ose thonjtë artificial pa pajisje teknike,duke mos qenë të varur nga energjia elektrike. Produktet e shënuar me këtë etiketë ngurtësohen vetvetiu përmes ajrit.

Feedback
+

Vlerësimet e përgjithshme

4.5

Përmbledhje

5
4
4
4
3
0
2
0
1
0

Nuk ka komente në atë gjuhë për këtë artikull.

Oferta ekskluzive.Vetëm për ju. Regjistrohu tani kupon vlefshme deri 31.12.2012, sapo që një përdorues mund të shfletoni nga blerjen vlerën e 40 €
5€

nded ndërkombëtar