Hotline tonë: +49 (0) 2428/8198992
Dyqan Certified internet
Mbi 150 xhel LED
3 vit garanci për të gjitha pajisjet
Nga një vlerë të rendit të 29 €, ju japim shpenzimet e transportit detar!
Ju jeni këtu: Nail Projektimi / Substanca të lëngshme / Përgatitja dhe përfundimi
Vylet Nails ngjitës special

Details
+

"Vylet-Nails Nail UV Special - Seal 2 minuta nën llamba UV është tharë Vylet-Nails Nail UV Special -. Seal direkt nga prodhuesi Nail-Design-euro-Discount Modeli është e përkryer për nënshkrimin shtresat e projektimit gozhdë.

Vylet-Nails Nail UV Special - nënshkruajnë për studiot profesionale gozhdë nënshkrimin e thonjve modeluar.

Vylet-Nails Nail UV Special - Seal (fund të lartë ose pallto të lartë) është aplikuar si një gozhdë llak dhe
kuruar nën Lichgerät (120s) ose në mes (240s) probleme.

Ajo mbron të modelimit design gozhdë edhe nën stres ekstrem dhe shkëlqen edhe pas javësh.

Përveç kësaj, ajo mbron thonjtë tuaj kundër yellowing dhe vepron si një sunblock. mbrojtjen e përkryer për thonjtë pikturuar, vulosjen apo modelimin frëngjisht.

Ai duhet të zbatohet trashë si një xhel dizajn gozhdë dhe pastaj nënshkrimi Schwitzschicht të pastër. "

Përmasat
+

0.033 Metër (m)
0.032 Metër (m)
0.078 Metër (m)

Vulë
+

Ngurtësim përmes ajrit

Modelim thonjësh pa pajisje ngurtësuese: Zbukuroni thonjtë natyral ose thonjtë artificial pa pajisje teknike,duke mos qenë të varur nga energjia elektrike. Produktet e shënuar me këtë etiketë ngurtësohen vetvetiu përmes ajrit.

Feedback
+

Vlerësimet e përgjithshme

4.8

Përmbledhje

5
4
4
1
3
0
2
0
1
0

Nuk ka komente në atë gjuhë për këtë artikull.

Oferta ekskluzive.Vetëm për ju. Regjistrohu tani kupon vlefshme deri 31.12.2012, sapo që një përdorues mund të shfletoni nga blerjen vlerën e 40 €
5€

nded ndërkombëtar