Hotline tonë: +49 (0) 2428/8198992
Dyqan Certified internet
Mbi 150 xhel LED
3 vit garanci për të gjitha pajisjet
Nga një vlerë të rendit të 29 €, ju japim shpenzimet e transportit detar!
Ju jeni këtu: Nail Projektimi / Substanca të lëngshme / Përgatitja dhe përfundimi
Vylet-Nails pastrues i lëkurës së thonjve

Details
+

Nëse cuticles tuaja janë plasaritur shpesh, i brishtë, të trasha apo të rritur shumë të pasur? Nga Vylet-Nails varg ne do ju prezantoj me një efektiv dhe shumë kujdeseni për mbartës cuticle shqetësuese për manikyr pedikyr tuaj ose. Ky lëng është Vylet-Nails avancuar Cuticle me vaj bajame. Ajo nuk duhet të mungojnë nga repertorin tuaj të përgatitjes dhe të përfundojë. Sigurisht, për thonjtë tuaj vetëm përbërësit më të lartë të cilësisë janë përdorur. Kështu që ju mund të jetë i sigurt për të marrë thonjtë tuaj natyrore një kujdes të vogël shtesë me produktet tona. Parashikoni ne do të dëshironim për të shpjeguar se nuk Cuticle paraqitur shpërndajë cuticles, por zbut calluses dhe copa e tepërt e lëkurës. Aplikoni mbartës. Pas një ekspozim të shkurtër të shtyjë lëkurën loosened e thonjve tuaj butësisht prapa me një shkop druri apo kuaj këmbët. Ju lutemi kurrë prerë atë me gërshërë!Hijshme, shishe qelqi zezë vjen me një furçë. Kjo ndihmon në aplikimin e saktë të zonave përkatëse.Furçë shishe është e mbushur me 15 ml e këtij produkti premium.Germa e bukur kompleton look elegant dhe e bën shishe edhe në një sy tërheqëse. Dobishëm dhe kursim hapësirë, ju mund të pushoj mbartës në çantën tuaj kozmetikë. Mos hezitoni dhe për të duken si ne. Kjo e bën fun pazar dhe vlera është e madhe.

Përmasat
+

0.033 Metër (m)
0.032 Metër (m)
0.075 Metër (m)

Vulë
+

Ngurtësim përmes ajrit

Modelim thonjësh pa pajisje ngurtësuese: Zbukuroni thonjtë natyral ose thonjtë artificial pa pajisje teknike,duke mos qenë të varur nga energjia elektrike. Produktet e shënuar me këtë etiketë ngurtësohen vetvetiu përmes ajrit.

Feedback
+

Vlerësimet e përgjithshme

5

Përmbledhje

5
1
4
0
3
0
2
0
1
0

Nuk ka komente në atë gjuhë për këtë artikull.

Oferta ekskluzive.Vetëm për ju. Regjistrohu tani kupon vlefshme deri 31.12.2012, sapo që një përdorues mund të shfletoni nga blerjen vlerën e 40 €
5€

nded ndërkombëtar