Hotline tonë:
+49 (0) 2428/8198992
Dyqan Certified internet
3 vit garanci për të gjitha pajisjet
Blerje urdhëron dhe më shumë
Nga një vlerë të rendit të 59 €, ju japim shpenzimet e transportit detar!
Dhurata nga 49,00 €
Ju jeni këtu: Nail Projektimi / Substanca të lëngshme / Përkujdesja ndaj thonjve
Hardener thonjsh ndihmon thonjtë hollë dhe të brishtë
Ngjyra e imazheve mund të ndryshojnë.
Details
+

Ata gjithashtu vuajnë si shumë të tjerë kanë thonjtë hollë dhe të brishtë natyrore? Atëherë kontaktoni nded hardener tonë thua në fund të një kujdes thua. Kjo nuk ka rëndësi nëse tonë hardener nded thua vetëm si një gozhdë gisht thonjve ose si një shtresë bazë. Pritini dhe formë thonjtë tuaj të parë me një file pjatë rërë dhe të shpëtoj të këtij dorëzimi. Për të kompensuar humbjen e lagështisë nga thonjtë i brishtë, masazh një vaj thua. Kjo lejon cuticles tuaja shtyrë lehtë me këmbët e një kali të. Ne ju rekomandojmë që të marrë pas një gozhdë qetësues dhe dush dore. Pasi që ju të veshin në sforcues tonë thua, e cila siguron për të mbrojtur pjatë tuaj dhe për të forcuar thua. Thonjtë e saj janë shumë të hollë, ju prapë mund të aplikoni një shtresë të dytë. Dy shtresa mund të ngurtësohet mirë. Ne ju inkurajojmë që të kryejnë këtë procedurë në një bazë të rregullt. Mbani në mend, gjithmonë të hequr shtresa e vjetër hardener thoi me një mbartës pa aceton manikyrin e thonjve para se të aplikoni një shtresë të re. Nëse e dëshiruar ju mund të drejtpërdrejt pas pikturuar një ngjyrë të pikturuar thonjtë tuaj. Pas forcën e plotë të bojës, kjo është deri në ju, edhe një herë hardener tonë thoi për të rregulluar aplikuar. A keni lodhur nga thonjtë tuaj të butë dhe i brishtë, atëherë mos prisni dhe të përfitojnë sot e kujdesit gozhdë gisht në studio gozhdë cilësisë më të lartë të gamën tonë të produktit të lëngjeve. Bindur veten e tij dhe të urdhërojë hardener tonë thua për një çmim të vogël.

Vulë
+
Feedback
+
Vlerësimet e përgjithshme
4.4286
Përmbledhje
5
5
4
1
3
0
2
1
1
0

Nuk ka komente në atë gjuhë për këtë artikull.

Oferta ekskluzive.Vetëm për ju. Regjistrohu tani kupon vlefshme deri 31.12.2012, sapo që një përdorues mund të shfletoni nga blerjen vlerën e 40 €
5€
nded ndërkombëtar