Hotline tonë:
+49 (0) 2428/8198992
Dyqan Certified internet
3 vit garanci për të gjitha pajisjet
Blerje urdhëron dhe më shumë
Nga një vlerë të rendit të 59 €, ju japim shpenzimet e transportit detar!
Dhurata nga 49,00 €
Ju jeni këtu: Nail Projektimi / Substanca të lëngshme / Përkujdesja ndaj thonjve
Kujdesi me vaj cuticle Aroma për thonjtë i brishtë dhe plasaritur
Ngjyra e imazheve mund të ndryshojnë.
Details
+

Kujdes thonjsh shtëpi - Një shumë shpesh përdoret në produktet thonjsh thonjsh dhe një prej lëngjeve pak esenciale për kujdesin e thonjve dhe manikyr është nded Kujdesi thonjsh naftës, e cila është në dispozicion në aromat e ndryshme me ne. Përveç vanilje, bajame dhe aromë pineapple, janë scents shumë të tjera të mrekullueshme që ju mund të gëzojnë thonjtë tuaj apo klientët tuaj. Shpesh thonjsh dhe thonjsh janë përdorur kryesisht nga modelimi, i brishtë dhe të thatë, por në sajë të këtij neni mund të rregullohet. Duke përdorur të lartë të lëkurës Kujdesi cilësisë së kujdesit dhe vajra, ky vaj ofron kujdes profesional për thonjsh plasaritur dhe thonjtë të dëmtuara. Klientët tuaj dhe ju do të jetë i habitur se si të mirëmbahen mirë duart tuaja do të duken pas aplikimit.Produkti mund të përdoret gjithashtu nga konsumatori në shtëpi, pasi ajo është aplikuar nga furçë nga shishe dhe masazhin butësisht në shtrat gozhdë dhe gozhdë. Ajo nuk është përdorur vaj shumë të gjithë gishtat për të furnizuar mjaft e Kujdesi si ajo është shumë ekonomike. Shpesh e mjaftueshme, një furçë për 2-3 thonjtë për t'i pajisur ata me përgatitjen Kujdesi.Rezultati, i cili është arritur nga aplikimi, do të bindë ju dhe klientët tuaj - kështu që mos ngurroni. Urdhërojë vaj thonjsh Kujdesi në aromë tuaj të dëshiruar dhe të impresionuar nga ky produkt në nded studio-cilësisë me çmime të shitjes me shumicë.Formën e shisheve manikyrin e thonjve pasting etiketat është disi e vështirë.

Feedback
+
Vlerësimet e përgjithshme
4.7059
Përmbledhje
5
15
4
1
3
0
2
0
1
1

Nuk ka komente në atë gjuhë për këtë artikull.

Oferta ekskluzive.Vetëm për ju. Regjistrohu tani kupon vlefshme deri 31.12.2012, sapo që një përdorues mund të shfletoni nga blerjen vlerën e 40 €
5€
nded ndërkombëtar