Hotline tonë:
+49 (0) 2428/8198992
Dyqan Certified internet
3 vit garanci për të gjitha pajisjet
Blerje urdhëron dhe më shumë
Nga një vlerë të rendit të 59 €, ju japim shpenzimet e transportit detar!
Dhurata nga 49,00 €
Ju jeni këtu: Nail Projektimi / Tipsa thonjsh
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode SALE10

Tipsa thonjsh

Filter articles
Tipsa thonjsh, 50 copë qese mbushëse Tipsa thonjsh Tipsa thonjsh, 50 copë qese mbushëse
from 0,37 € *
0,22 € / 100 g
NDED ngjitës special për tipsa Tipsa thonjsh NDED ngjitës special për tipsa
from 0,78 € *
39,00 € / 100 g
Mbushëse 50 copë Perfect buzëqeshje-Line Tipsa thonjsh Mbushëse 50 copë Perfect buzëqeshje-Line
from 0,80 € *
0,06 € / 100 g
Mbushëse 50 copë plotë Cover Këshilla Tipsa thonjsh Mbushëse 50 copë plotë Cover Këshilla
from 0,80 € *
0,06 € / 100 g
Mbushëse 50 copë kthetrat Këshilla Tipsa thonjsh Mbushëse 50 copë kthetrat Këshilla
from 0,80 € *
0,03 € / 100 g
Mbushëse 50 copë D-Këshilla Tipsa thonjsh Mbushëse 50 copë D-Këshilla
from 0,80 € *
Tipsa me sprucim Tipsa thonjsh Tipsa me sprucim
from 1,20 € *
NDED tretës tipsash Tipsa thonjsh NDED tretës tipsash
from 1,79 € *
3,58 € / 1000 ml
Nageltipbox Edge Këshilla 100 St Tipsa thonjsh Nageltipbox Edge Këshilla 100 St
from 2,64 € *
1,64 € / 100 g
Tipsa me motive stilet Tipsa thonjsh Tipsa me motive stilet
from 4,67 € *
Nageltipbox Claws Këshilla 100 St Tipsa thonjsh Nageltipbox Claws Këshilla 100 St
from 6,32 € *
5,50 € / 100 g
Tipsa për French të shpejtë Tipsa thonjsh Tipsa për French të shpejtë
from 6,94 € *
5,88 € / 100 g
Modelimi templates transparente Tipsa thonjsh Modelimi templates transparente
9,79 € *
7,36 € / 100 g
Nageltipbox Stiletto Këshilla Tipsa thonjsh Nageltipbox Stiletto Këshilla
9,79 € *
6,08 € / 100 g
Këshilla Nageltipbox çikë Tipsa thonjsh Këshilla Nageltipbox çikë
from 9,79 € *
6,36 € / 100 g
Nageltipbox D-Këshilla Tipsa thonjsh Nageltipbox D-Këshilla
from 9,79 € *
6,66 € / 100 g
Nageltipbox Line Perfect buzeqeshjes Tipsa thonjsh Nageltipbox Line Perfect buzeqeshjes
from 9,79 € *
6,57 € / 100 g
Template Stilletto 500 Shën Tipsa thonjsh Template Stilletto 500 Shën
9,79 € *
5,02 € / 1000 g
Këshilla Mozaiku Tipsa thonjsh Këshilla Mozaiku
12,78 € *
Nail art Pop Qëndrim Tipsa thonjsh Nail art Pop Qëndrim
14,78 € *

Ju lutem zgjidhni duhur nën-kategori të Tipsa thonjsh:

Kutia e tipsave
Tip NDED-Box, ju mund të përshtaten me nevojat e ndryshme gozhdë themelore të klientëve tuaj menjëherë. Vendosur në mënyrë që ju mund të amaze miqtë dhe familjen tuaj, me përgatitjen tuaj në mënyrë që ata janë po aq të mirë dhe të ndiheni rehat....
Enët për mbushje
Nail extensions japin design gozhdë një kontakt të veçantë. Kjo ju lejon të zgjasë thonjtë tuaj natyrore dhe duart tuaja të duken aq të pakta dhe të mirëmbahen mirë mund. Nail extensions ardhur në madhësi të ndryshme. Si operator i një studiove gozhdë ju.
Stilet Këshilla
Stilet thonjtë janë karakterizuar nga forma e tyre e madhe që mund të ekzekutohet nga delikate në ekstrem. Të thonjtë pompoz janë prodhuar shpesh duke përdorur stilet Këshilla dhe mund të modelohet si akrilik, tekstil me fije qelqi ose xhel thonjtë. Nga një perspektivë e projektimit, imagjinata nuk ka kufij, çdo art mundshme dhe të jetë e mundur nail art e shkëlqyer për stilet thonjve.
Tipsa me sprucim
Thonjtë natyralë janë të brishtë dhe nuk rriten gjithmonë ashtu si ne dëshirojmë. Shumë produkte që përdoren për kurimin e thonjve dëmtojnë thoin dhe lëkurën, thajnë indet dhe e bëjnë atë të thyhet. Kjo nuk është e këndshme dhe në të vërtetë nuk duhet...
Tipsa të tjerë
Në këtë kategori do të gjeni të gjitha ekstra pak që e bëjnë dallimin në mes të Salons gozhdë të suksesshme dhe më pak i suksesshëm. Për t'ju ndihmuar të mbajë klientët tuaj besnik, kjo kërkon një gamë të madhe dhe shumëllojshmëri të artikujve dhe...

Nail këshilla janë një lloj plastike fleksibile gjetur në prodhimin e përdorimit artificiale thonjve. kapak është e lidhura me ngjitës në gozhdë të natyrshme për të zgjasë ajo. ngjyrat natyrore janë të bardhë, transparent dhe të para-zbukuruar. Ata nuk shërbejnë vetëm gishtat e duart e një gruaje për të zbukuruar, por edhe për të mbrojtur ato nga sulmet nga jashtë. Për të arritur sukses maksimal në krijimin e kapsula, është thelbësore të marrin në konsideratë të marrin në konsideratë një numër fushash që lidhen me higjienën, dhe mjetet e punës.

Nuk është një zgjedhje të gjerë të këshilla gozhdë, të cilat janë shumë të hollë, pjatë natyrore gozhdë, slot të gjatë, thonjtë gozhdë ashpër, të shkurtër slot dhe të vendosur. Këshilla janë të avantazh të dukshëm. Ofrojmë një përzgjedhje të gjerë e këshilla, formave dhe ngjyrave në dispozicion për të siguruar për të marrë një punë të përsosur në çdo gozhdë.


Oferta ekskluzive.Vetëm për ju. Regjistrohu tani kupon vlefshme deri 31.12.2012, sapo që një përdorues mund të shfletoni nga blerjen vlerën e 40 €
5€
nded ndërkombëtar