Hotline tonë:
+49 (0) 2428/8198992
Dyqan Certified internet
3 vit garanci për të gjitha pajisjet
Blerje urdhëron dhe më shumë
Nga një vlerë të rendit të 59 €, ju japim shpenzimet e transportit detar!
Dhurata nga 49,00 €
Ju jeni këtu: Nail Projektimi / Xhel / Euro-Line
Më mirë UV xhel ngjyra detyrim për shkak të lidhjes Euro-Line për sufferers alergji
Ngjyra e imazheve mund të ndryshojnë.
Details
+

"Euro-Line Nail Design është e cilësisë më të lartë të cilësisë bazë xhel që është e përkryer për sufferers alergji. €-line design gozhdë është 100% Highly ngjitës dhe është e përkryer për të gjitha llojet gozhdë. €-line design gozhdë edhe në problem shumë i vështirë thonjtë zgjidhjen e Tregtisë dhe Private.

Euro-Line Nail Design është shumë e lehtë për të procesit dhe në hap me kohën e hulumtimit UV xhel.

- Kjo hollë-viskozitetit bazë të lidhjes xhel gozhdë të projektimit duhet, në xhel
Modelimi si shtresa e projektimin e parë gozhdë në gozhdë natyrore në një shtresë e hollë
jetë.

- hollë-i trashë gozhdë lidhjes design UV xhel rrit abetare aderimin
në mes të gozhdë natyrore dhe design gozhdë UV gel strukturë. "

Përmasat
+
0.062 Metër (m)
0.061 Metër (m)
0.042 Metër (m)
viskozitet
+
i hollë medium i trashë
Vulë
+
Feedback
+
Vlerësimet e përgjithshme
4.4286
Përmbledhje
5
5
4
0
3
2
2
0
1
0

Nuk ka komente në atë gjuhë për këtë artikull.

Oferta ekskluzive.Vetëm për ju. Regjistrohu tani kupon vlefshme deri 31.12.2012, sapo që një përdorues mund të shfletoni nga blerjen vlerën e 40 €
5€
nded ndërkombëtar