Hotline tonë:
+49 (0) 2428/8198992
Dyqan Certified internet
3 vit garanci për të gjitha pajisjet
Blerje urdhëron dhe më shumë
Nga një vlerë të rendit të 59 €, ju japim shpenzimet e transportit detar!
Dhurata nga 49,00 €
Ju jeni këtu: Nail Projektimi / Xhel / LED Xhel
NAIL-EON LED / UV Gel Top Coat Paint Speciale - nënshkrimin
Ngjyra e imazheve mund të ndryshojnë.
Details
+

Një Qendra Top si një gjuetar fokash është krem ​​mbi tortë në çdo gozhdë. Nënshkrimin e mantelet xhel artit gozhdë me një shtresë rezistente dhe mbron nga patate të skuqura dhe gërvishtjet. Përveç kësaj, gozhdë është dhënë një shkëlqim të qëndrueshme dhe tërheqëse.

NAIL-EON LED / UV Gel llak special Top Coat mund të aplikohet lehtë dhe është i përshtatshëm jo vetëm për modellage xhel. Gjithashtu, thonjtë akrilik, UV Gellacke ose polishes gozhdë konvencionale mund të jenë të veshura me një shtresë nënshkrimin. Pallto të lartë është aplikuar në gozhdë përfunduar, thonjtë akrilik janë buffed para aplikimit me një tampon. Më pas, të përfundojë nën UV ose dritë LED është shëruar. Me një Zellette dhe më të pastër djersitja është hequr, gozhdë është lëmuar në disa hapa në një shkëlqim të lartë. Përforcuar efektin shkëlqim duke përdorur lustrim vaj. Gozhdë përfundimtar është i mbrojtur gjatë nga gërvishtjet dhe dëme të tjera.


viskozitet
+
i hollë medium i trashë
Vulë
+
Feedback
+
Vlerësimet e përgjithshme
5
Përmbledhje
5
70
4
31
3
4
2
1
1
1

Nuk ka komente në atë gjuhë për këtë artikull.

Oferta ekskluzive.Vetëm për ju. Regjistrohu tani kupon vlefshme deri 31.12.2012, sapo që një përdorues mund të shfletoni nga blerjen vlerën e 40 €
5€
nded ndërkombëtar