Hotline tonë: +49 (0) 2428/8198992
Dyqan Certified internet
Mbi 150 xhel LED
3 vit garanci për të gjitha pajisjet
Nga një vlerë të rendit të 29 €, ju japim shpenzimet e transportit detar!
Ju jeni këtu: Nail Projektimi / Xhel / LED Xhel
NAIL-EON llak xhel HIGHLIGHTS Limited Edition

Details
+

Coatings tona xhel kanë Peel Off manikyrin e thonjve dhe Pikturë nxjerrje pronat. Vetëm le të abetare dhe bazë pallto off, atëherë ju mund të përdorni ngjyrat tona xhel larguar përsëri nga thonjsh pas disa ditësh lehtë.

NAIL-EON Gel Polish tonë Gel polonisht Highlights Limited Edition ju ofron intensitet të veçantë ngjyra.Produkt do t'ju ndihmojë të krijuar thonjtë pabesueshme që do të tërheqë vëmendjen. Gel polonisht produktet janë zgjidhja më e mirë, kur ju doni të projektimit bazuar xhel gozhdë, por nuk duan të kalojnë nëpër procesin e gjatë të krijimit të thonjve xhel tradicionale.
Gel polonisht me këtë është e mundur të zbatohet xhel direkt nga shishe. GEL Polish do të zbatohet vetëm si manikyrin e thonjve, dhe do të ngurtësuar vetëm gels UV. Për shkak të përdorimit të rehatshme, xhel polish tashmë ka fituar numrin në rritje të shpejtë tifozëve.
Ju filloni si zakonisht, me pastrimin e thonjve dhe heqjen e të gjitha gjurmët e yndyrat. Pasi që sipërfaqet e gozhdë janë roughened përdorur një skedar gozhdë. Gel Polish polake nuk mund të kombinohen me gels UV tradicionale të aplikuara furçë për të marrë edhe më shumë larmi. Ju nuk duhet të kufizojnë veten duke përdorur produkte të vetëm Gel polakë, përdorni gels UV tradicionale për të krijuar mundësi të reja për thonjtë edhe më mahnitëse!
Jini kreativ dhe le të imagjinatës tuaj të kandidojë lirë.
Këto polishes, si të gjitha produktet tona, janë bërë duke përdorur përbërësit me cilësi të lartë për të siguruar cilësi të lartë për klientët tanë. Vetëm cilësia ju keni mësuar të presin nga ne.

viskozitet
+

i hollë medium i trashë

Vulë
+

UV përshtatshme

Modelim i përsosur dhe i qëndrueshëm me anë të UV xheleve dhe pajisjeve të duhura: Xhelet ofrohen në ngjyra dhe në konsistencë të ndryshme dhe ato ngurtësohen me anë të një UV-llambe ose CCFL-llambe për 120 sekonda. Artikujt e shënuar me këtë etiketë janë të përshtatshme për aplikim të UV xheleve.

LED përshtatshme

LED xhelet dhe pajisjet përkatëse mundësojnë një modelim të shpejtë të thonjëve: LED-xhelet ngurtësohen në një LED-llambë ose CCFL-llambë për 30-90 sekonda apo si zakonisht nën UV-llambat për 120 sekonda, janë të tretshme dhe nuk kanë nevojë të gërryhen. Artikujt e shënuar me këtë etiketë janë të përshtatshme për aplikim të LED- xheleve.

Acid-falas

Ju jeni alergjik dhe nuk duan të heqin dorë nga thonjtë ende e bukur. Pastaj thjesht përdorin acid-free xhel, pasi kjo është nuk alergjik.

Feedback
+

Vlerësimet e përgjithshme

4.1667

Përmbledhje

5
10
4
9
3
4
2
1
1
0

Nuk ka komente në atë gjuhë për këtë artikull.

Oferta ekskluzive.Vetëm për ju. Regjistrohu tani kupon vlefshme deri 31.12.2012, sapo që një përdorues mund të shfletoni nga blerjen vlerën e 40 €
5€

nded ndërkombëtar