Hotline tonë:
+49 (0) 2428/8198992
Dyqan Certified internet
3 vit garanci për të gjitha pajisjet
Blerje urdhëron dhe më shumë
Nga një vlerë të rendit të 59 €, ju japim shpenzimet e transportit detar!
Dhurata nga 49,00 €
Ju jeni këtu: Nail Projektimi / Xhel / Vylet-Nails Elements
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode SALE10
Vylet Nails Elements xhel faza 1
Ngjyra e imazheve mund të ndryshojnë.
Details
+

Vylet-Nails Nail Design Elements 1-Faza gel mund të përdoret për modelimin të gjitha shtresat e thonjve artificiale janë përdorur. Vylet-Nails Nail Design Elements 1-Faza xhel nënshtrohen efektit të pavarur do të thotë mjaltë të qetë.

Përmasat
+
0.065 Metër (m)
0.07 Metër (m)
0.042 Metër (m)
viskozitet
+
i hollë medium i trashë
Vulë
+
Feedback
+
Vlerësimet e përgjithshme
5
Përmbledhje
5
3
4
0
3
0
2
0
1
0

Nuk ka komente në atë gjuhë për këtë artikull.

Oferta ekskluzive.Vetëm për ju. Regjistrohu tani kupon vlefshme deri 31.12.2012, sapo që një përdorues mund të shfletoni nga blerjen vlerën e 40 €
5€
nded ndërkombëtar